نصب دوربین مدار بسته برای مدرسه

بر طبق تجربه های به دست آمده اماکنی که مجهز به دزدگیر هستند، به نسبت سایر اماکن دیگر کمتر مورد تعرض و سرقت واقع می شوند. برخی از مدل های پیشرفته دیگر همچنین می توانند در صورت آتش سوزی یا سیل در خانه شما را آگاه کنند یا به یک دکمه وحشت متصل شوند. داهوا نیز توسط شرکتی چینی تولید محصولات و خدمات نظارت تصویری با فناوری پیشرفته تولید میشود. در طی فرآیند ساخت این دوربین، آزمایشهای زیادی جهت مقاومسازی در برابر انواع ضربهها انجام میشود. نور ناشی از خورشید: ورود نور خورشید به داخل لنز دوربین مداربسته سبب تاری تصویر میشود. امکان مشاهده تصاویر از راه دور و سیگنال تصویری پر قدرت از دیگر ویژگی های دوربینهایمدار بسته داهوا است.یکی از قابلیت های خاص دوربین های داهوا کیفیت تصویر برداری 4K است. در این تصویر بهترین نوع دوربین مداربسته را با توجه به درصد محبوبیت آن نشان دادهایم. IDIS یک شرکت امنیتی جهانی است که دفتر مرکزی آن در کره جنوبی قرار دارد. به زبان سادهتر بگوییم که این دزدگیرها برای اماکنی که در موقعیت خیلی خاص و فوق محرمانه قرار ندارند مناسب هستند، بدیهی است که امنیتی که در یک بانک مرکزی باید برقرار شود با امنیت یک منزل مسکونی بسیار متفاوت است.

برند های لوک هم یکی از برندهای جدید و پرقدرت در زمینه تولید دوربین های مدار بسته می باشد که در ایران هم یکی از برندهای مشهور و پر طرفدار است. به همین دلیل این برند نیز در دسته بهترین برند دوربین مداربسته در جهان قرار دارد. DVR به دستگاه های ضبط تصاویر دوربینهای آنالوگ و اچ دی می گویند. با این حال در برخی فضاهای بزرگ به دلیل هزینه های بستر سازی و حجم کابل کشی ها دوربین های آنالوگ HD گران تر از دوربین های IP تمام خواهد شد. جدول زیر نمایش دهنده لیست فروشگاه های دوربین مداربسته شیراز به همراه آدرس و شماره تلفن آن ها می باشد؛ ردیف هایی که برچسب VIP دارند دارای صفحه اختصاصی وبسایت پی جو می باشند. با کلیک بر روی نام آن ها شرح خدمات و محصولات آن ها را مشاهده نمایید. برای داکت کشی و سیم کشی باید کوتاه ترین مسیر انتخاب شود و کابل های تصویر دوربین مداربسته با فاصله حدود 30 سانتی متری از کابل برق قرار بگیرد تا بر روی تصاویر نویز نیفتد. این مینی دوربین کوچک فیش آی ۳۶۰درجه هوشمند با لنز بسیار واید چشم ماهی خود از پیشرفته ترین دوربینهای موجود در بازار است و با نمای تصویر بسیار گسترده به همراه قابلیت انتقال تصویر وای فای و انتقال تصویر اینترنتی P2P بدون آی پی استاتیک گزینهای بسیار مناسب برای نظارت محسوس و نامحسوس اماکن مسکونی، اداری و تجاری و صنعتی میباشد.

با استفاده از اتصال دلخواه خود، یک سر را به درگاه “خروجی” DVR و سر دیگر را به “ورودی” دستگاه نمایشگر متصل کنید. 1. زومیت تابع قوانین کشور است، لطفا هنگام مطرح كردن دیدگاه خود، به قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر خلاف قانون جداْ خودداری کنید.2. در صورت نیاز به مشاوره در زمینه نیازسنجی، ارزیابی و خدمات نصب و راهاندازی دوربینهای مداربسته خود، از کارشناسان ما در رایکانت کمک بگیرید. قیمت دوربین های مدار بسته خیلی زیاد نیستند و با هزینه کردن برای هر دوربین مداربسته مکان مورد نظر خود را ایمن میکنید پس نصب دوربین مداربسته برای شما بسیار حائز اهمیت است، البته قیمت همه دوربین های مدار بسته یکسان نیستند برای مثال، قیمت دوربین مدار بسته بیسیم با قیمت دوربین مدار بستهahd تفاوت دارد و میتوانید آنها را به سادگی از بین بهترین مارک دوربین مدار بسته تهیه و نصب کنید. امروزه استفاده از دوربین های مداربسته برای حفظ امنیت و حراست مکان های مورد نظر یک امر بسیار مهم تلقی می شود . بدین وسیله از حوادث، وقوع جرائم، نحوه سرقت از منازل و خودروها، لوازم مسروقه، نحوه نزاع دسته جمعی ، تصادفات وجرائم رانندگی و… شما در واقع این کار را می کنید تا خطرات سرقت را کاهش دهید.

در این شرایط یک دزدگیر سیم کارتی و یا از تلفن کننده های سیمکارتاخور میتواند بلافاصله از طریق پیامک به صاحب منزل و یا مغازه، اعلام سرقت کند. حتما برای یکبارم که شده، واژه دوربین مداربسته رو شنیدید و یا قصد دارید منزل یا محل کار خود را به سیستم مداربسته مجهز کنید یا سیستم امنیتی را ارتقاء دهید. یکی از قوانین نصب دوربین در اماکن و قوانین نصب دوربین در محل کار این است که کارفرما به هیچ عنوان نمیتواند با استفاده از دوربین اطلاعات خصوصی کارکنان خود را مورد تجسس قرار دهد. اما یکی از ایرادات این برند دوربین مداربسته؛ تولیدات کم و البته قیمت بالاست. یکی از برندهای مطرح دنیا برند اکسیس است که برای اولین بار دوربین های مدار بسته تحت شبکه را روانهی بازار کرد نقاط قوت این دوربینها عبارتند از: دید در شب قدرتمند و کد گذاری پیشرفته.

امروزه دوربین های مدار بسته به یکی از پرکاربردترین وسیله ها برای ایجاد امنیت تبدیل شده اند و با نصب آنها در مکانهای عمومی و خصوصی امنیت محافظت و نگهداری از این مکان ها افزایش پیدا میکند به همین منظور شرکت های مختلفی اقدام به تولید انواع دوربین های مدار بسته با قابلیت های متفاوت کرده اند و مهمترین سوالی که برای خریداران پیش میآید این است که کدام یک از این برندها بهترین دوربین های مدار بسته را تولید می کنند؟ یکی از این روشها فعال کردن حالت موشن دتکشن است که وقتی این حات اکتیو باشد دوربین ها در حالتی که کسی در اتاق نباشد فیلمی ذخیره نمیشود. این قابلیت ویژۀ دوربین های مداربسته از بسیاری از سرقت ها جلوگیری کرده و درصورت مشاهدۀ هرگونه مورد مشکوک، سیستم هشدار دهنده بر روی گوشی به فرد هشدار می دهد.

این دوربین ها نسبت به قابلیت هایی که دارند قیمت بسیار مناسبی دارند. به همین دلیل مشتریان میتوانند به راحتی و برحسب با نیاز خود انتخاب مناسبی داشته باشند. خرید دزدگیر اماکن نیز می تواند گزینه مناسبی در کنار خرید دوربین باشد که میزان امنیت محل مورد نظر شما را افزایش می دهد. تلفن کننده های خط ثابت دزدگیر به خط ثابت تلفن محل نصب متصل شده و در هنگام تحریک به شماره هایی که به حافظه ان داده شده تماس میگیرد و پیغام ضبط شده را پخش میکند.پس در صورت قطع سیم تلفن از بیرون ساختمان توسط سارق دیگر تلفن کننده عمل نخواهد کرد.و فقط صدای اژیر در محل وجود خواهد داشت.این تلفن کننده ها امکان فعال و غیر فعال کردن دستگاه از محلی دیگر از طریق تلفن را ندارند.شما میتوانید حدود 20 شماره تلفن به حافظه دستگاه برای تماس در هنگام سرقت را بدهید. نقاط کور دوربینهای مداربسته، همیشه از مشکلهای چالش برانگیز است که دزدهای حرفهای با استفاده از همین نقاط وارد کارخونهها یا فضاهای دیگر میشوند. به این ترتیب که در زمان تحریک حسگرها و یا سرقت تماس با شماره تلفن خط ثابت ای که در آن ذخیره از حاصل می شود.

همانطور که گفتیم این دوربین ها انواع مختلفی داشته و کارایی های متفاوتی دارند و مهمتر از همه این است که شما باید بدانید چه ویژگی هایی مورد نظرتان بهترین شرکت نصب دوربین مداربسته است؟ دوربین مداربسته داهوا در انواع مکانها از جمله ادارات، ساختمانهای مسکونی، به صورت خرده فروشی، یا زیرساختهای حیاتی و امنیت عمومی استفاده میشود. راه اندازی و نصب دوربین در مدرسه برای پارکینگ مدرسه، باعث میشود امنیت خودروهای شخصی آنها فراهم شود. در سال 1942 بود که مهندس آلمانی ” والتر بروش ” برای نظارت بر موشک V2 برای اولین بار در جهان از دوربین مدار بسته استفاده کرد. یکی از پرقدرت ترین تولیدکنندگان دوربین های مدار بسته برند سونی است این برند به علت کیفیت بالای تصاویر و قدرت منحصر به فرد لنز دوربین هایش به عنوان یکی از محبوب ترین برندهای دوربین مداربسته شناخته می شود کیفیت و قدرت این لنزها به گونه ای است که لنزهایی که شرکت سونی بدون نام وارد بازار میکند بسیار با کیفیت تر از لنزهای با نام بازار هستند و از افت کیفیت و تغییر بسیار کمتری برخوردار هستند. انواع و مدل های مختلف دوربین های مدار بسته قابلیت و امکانات متفاوتی دارند که شما میتوانید با توجه به نیاز خود، در نظر گرفتن موقعیت مکان مورد نظر و مشورت با یک فرد حرفه ای مانند نصاب دوربین مداربسته در شیراز مدل دوربین مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

با این حال ، برخلاف دزدگیرهای نظارت شده ، شماره گیر یا هوشمند به طور خودکار با یک فرد نامبرده یا پلیس تماس نمی گیرد ، بنابراین در صورت خارج بودن هیچ تضمینی وجود ندارد که اقدامی انجام شود. کیفیت بالای دوربین های مداربسته سامسونگ و قدرت منحصر به فرد دید در شب باعث شده تا این برند یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین برندهای دوربین مداربسته در ایران شود ناگفته نماند که از معایب این دوربین ها می توان به کمیاب و محدود بودن آنها اشاره کرد. سیستم دوربینهای مداربسته شرکت هایک ویژن، علاوه بر فروش بالا در جهان، در ایران نیز پرفروش ترین برند دوربین مداربسته است. برند یونی ویو در سال 2011 شروع به کار کرد و به مرور زمان به یکی از برترین تولیدکنندگان دوربین های مدار بسته در سراسر جهان تبدیل شد.این شرکت در ساخت دوربین های IP پیشگام است و اولین شرکتی است که این نوع دوربین ها را تولید و روانه بازار کرد.این برند بعد از هایک ویژن و داهوا سومین شرکت برتر چینی است. یونی ویو در تولید دوربین های IP قدرت خاصی دارد و دارای سیستم های نظارتی IP storage, Decoder, Encoder, NVR, Client و برنامه ها و نرم افزارهای مختلف است.دوربین های این شرکت در بازار انگلستان گسترش زیادی پیدا کرده اند و در سال های اخیر یونی ویو بیشترین فروش را در انگلستان داشته است.

در صورت شکایت بهواسطه نصب دوربین مخفی حتی در منزل خود فرد، این موضوع میتواند با پرداخت جریمه سنگین یا تعقیب قضائی همراه باشد. در صورت شکایت به دلیل نصب دوربینهای مداربسته مخفی حتی در منزل شخصی، این موضوع میتواند موجب پرداخت جریمه سنگین یا تعقیب قضایی شود. یکی از مهمترین نکات نصب دوربین مدار بسته در منزل انتخاب نقاط مناسب برای دوربین و DVR برای افزایش پوشش دوربین و به حداقل رساندن طول کابل است. دوربین مداربسته اکسیس به عنوان یکی از بهترین برندهای دوربین مداربسته در جهان، طیف گستردهای از محصولات را ارائه میدهد. Axis Communication یک شرکت سوئدی است که در سال 1984 به عنوان بخشی از گروه Canon تأسیس شد. معایب این دوربین ها این است که نسبت به دوربین های هم رده خود قیمت بالایی دارند و پهنای باند آن ها نسبت به دستگاه های سایر برندها کمتر است. اگر از پک بیسیم دزدگیر استفاده میکنید، کار نصب و راه اندازی برایتان بسیار راحت تر خواهد بود و امکان جابجایی آن نیز به راحتی وجود دارد. محصولات داهوا دارای تنوع بسیار بالایی هستند.

برند بوش یک شرکت الکترونیکی آلمانی بسیار معروف در سطح جهانی است که در ایران نیز محبوبیت خوبی دارد. این برند که در 180 کشور و منطقه در سراسر جهان استفاده میشود، راهحلها و محصولات امنیتی را برای مشتریان بزرگی مانند نمایشگاه بینالمللی واردات چین و المپیک ریو ارائه کرده است. این سنسور برای مکان هایی مانند بانک ها که امکان تخریب دیوار وجود دارد بسیار مناسب است ، یا انبار های بزرگ در پاساژ ها و … این برند با ترکیب فناوریهایی مانند یادگیری عمیق و هوش مصنوعی در دوربینها و نرمافزارهای مدیریت یکپارچه، راهحلهای نظارت تصویری کاملی ارائه میدهد. در واقع می توان گفت که های لوک برند اقتصادی شرکت هایک ویژن است که این شرکت برای گسترش محصولات خود در بازار جهانی آن را مطرح کرده است.دوربین های مدار بسته های لوک از طریق شرکت درسا وارد ایران می شدند اما امروزه شرکت پارس وظیفه واردات و پخش این دوربین ها را بر عهده گرفته است. اگر به دنبال بهترین فروشگاه دوربین مداربسته شیراز می گردید، اگر در انتخاب فروشگاه دوربین مداربسته خوب شیراز دچار سردرگمی هستید، بهتر است بدانید که پی جو به عنوان مرجع معرفی فروشگاه دوربین مداربسته شیراز لیست کاملی از فروشگاه دوربین مداربسته را در اختیار شما قرار داده تا با مراجعه به پروفایل فروشگاه مورد نظر بتوانید با خدمات آن ها آشنایی پیدا کرده و با مقایسه آنها با یکدیگر به فروشگاه مورد نظر خود براحتی دسترسی پیدا کنید.

داشتن صفحه اختصاصی vip فروشگاه ها سایت پی جو، به مردم کمک می کند که اگر دنبال دریافت اطلاعات کامل از فروشگاه دوربین مداربسته خاص یا یک فروشگاه دوربین مداربسته شیراز هستند بتوانند با مراجعه به سایت پی جو به سادگی به لیست خدمات و هرگونه تخفیف اعلام شده توسط فروشگاه مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند. هدف هایک ویژن از راهاندازی برندهای لوک این است که کمپانی هایک ویژن بتواند با محصولات میانی و رو به پایین در کشورهای مختلف جهان رقابت کند. در روزهای اول که اطمینان از رفتارهای اخلاقی و حرفه ای پرستار حاصل نشده است، استفاده از این دوربین به شما کمک میکند تا مطمئن شوید که آیا شخص صادقی را برای مراقبت از کودک خود انتخاب کرده اید یا خیر. داهوا برند یک شرکت چینی است که در سال 2001 فعالیت خود را شروع کرده است. اما از مشکلات قابل تامل این برند دوربین مداربسته، میتوان به حساسیت پایین نسبت به تحرک و ست نشدن با دستگاههای دیگر برندها اشاره کرد.

دوربینهای یونی ویو قیمت کمتری نسبت به دیگر دوربینها داشته، اما کیفیتی برابر یا حتی کیفیت بالاتری نیز دارد. پس از اینکه سیم کشی از دوربین های مدار بسته به DVR انجام شد باید دو سر کابل کواکسیال TG59 را برای هر دوربین مدار بسته سوکت BNC بزنید که یک سر به سوکت تصویر دوربین و سر دیگر به پورت کانال DVR متصل میگردد تا تصویر از دوربین مدار بسته به DVR برسد. در دوربین های آنالوگ HD کیفیت تصویر 8 مگاپیکسل نیز دیده می شود. این دوربین ها در دو سری آنالوگ و آی پی تولید می شوند. سیستم های اعلام سرقت باسیم اسپکترا قابل گسترش دزدگیر پارادوکس کانادا کنترل پنل های سری SP ، Paradox کانادا دارای تکنولوژی ارتباطی قابل اطمینان و توسعه پذیر و امکانات گسترده می باشند و بهترین کاربرد آنها برای اماکن مسکونی، تجاری، و باغ و ویلا می باشد که نیازمند به پشتیبانی تا 32زون هستند، می باشد. طول عمر بالای سری LED SMD OLSON نسبت به IR های موجود در بازار : استفاده ازOLSON SMD LED های شرکت اسرام آلمان و همچنین استفاده از منبع نوری مناسب باعث افزایش طول عمر این LED ها نسبت به LED های معمولی شده است. دزدگیر های سیمکارتی: این سیستم ها نیز به نسبت از قیمت بالایی برخوردارند.

توسط Zhu Yanfeng

Zhu Yanfeng