فروش اقساطی دانگ فنگ سپند خودرو | dongfengblog

دانگ فنگ به کمک ولوو تراکس و رنو تراکس (یکی از زیر مجموعه‌های بزرگ گروه ولوو)توانسته به عنوان اولین چینی پر رنگ به بازارهای اروپایی قدم بگذارد. اتوبان تراک بر آن است تا با ارائه گزارشات کارشناسی دقیق خودرو و همچنین ایجاد پلتفرم خرید و فروش خریداران و فروشندگان خودرو های تجاری را در هر کجا که هستند به یکدیگر متصل نماید. امداد باتری مشهد با کم ترین زمان به محل شما اعزام شده و به مشکل شما رسیدگی کرده و خودروی شما را روشن می نماید. نوین باتری یکی از بزرگترین نماینده های فروش و خدمات پس از فروش انواع باتری های مناسب خودرو و باتری یو پی اس در مشهد، بهترین باتری های مناسب را ارائه می دهد.

http://dr-architecture.ir

مجله خبری ماشین دنگ فنگ تمامی باتری های موجود در نوین باتری مطابق با نرخ نامه های رسمی طبق دستورات سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتحادیه باتری سازان می باشد. باتری سیلد را با نام های دیگری همچون باتری اتمی یا باتری خشک یا باتری بدون نیاز به نگهداری نیز می نامند. البته تنها تفاوت باتری سیلد و اسیدشارژ در نگهداری آن نیست و باتری سیلد مزیت های دیگری هم نسبت به اسیدشارژ دارد. اما در نوع سیلد به دلیل جنس خاص بدنه و پلیت های باتری، درب شش خانه حذف شده و شما دسترسی به داخل باتری ندارید، در نتیجه نیازی به بازدید و مراقبت از باتری نیست.

راهنمای خرید دانگ‌فنگ اچ30 کراس؛ مشخصات فنی، آپشن‌ها، قیمت و شرایط فروش

از جمله امکانات این نسل می‌توان به سامانه بازدارنده سرعت، دوربین دنده عقب و امکانات رفاهی و ایمنی دیگر اشاره کرد. دانگ‌فنگ اس‌ایکس۵ یک خودروی شاسی‌بلند اندازه متوسط ساخت شرکت دانگ‌فنگ است که از سال ۲۰۱۳ تاکنون در دو نسل تولید شده‌است. نسل نخست این خودرو که در کلاس ام‌پی‌وی قرار داشت، بر پایه میتسوبیشی گراندیس ساخته شده‌بود.

باتری پیشنهادی نوین باتری:

ولی توصیه می شود حتماً برای دانگ فنگ اچ سی کراس باتری اتمی یا همان باتری سیلد خریداری کنید چراکه باتری مناسب باتری اتمی می باشد. برای خودرو دانگ فنگ اچ سی کراس بهترین گزینه باتری سیلد می باشد. دانگ فنگ اچ سی کراس مانند هر خودروی دیگری فضایی محدود و مشخص برای باتری دارد و نمی توان باتری با ابعاد و آمپرساعت بالاتر از فابریک خود خودرو نصب کرد. باتری اتمی مناسب دانگ فنگ اچ سی کراس همان باتری سیلد مناسب می باشد.

همه آنچه که باید درباره دانگ فنگ S50 بدانید

اگر خودرو شما، برای مصرف شخصی می باشد و تجهیزات اضافه برقی ندارد، باتری ۵۵ آمپرساعت سیلد خریداری کنید و اگر خودرو شما یک خودرو عمومی می باشد یا دارای تجهیزات پرمصرف برقی می باشد باتری ۶۰ آمپرساعت خریداری کنید. باتری فابریک ماشین یک باتری ۶۰ آمپرساعت اسیدشارژ از شرکت نیروگستران خراسان می باشد که توصیه می کنیم حتماً باتری سیلد جایگزین باتری اسیدشارژ خودرو کنید. میزان شتاب صفر تا صد دانگ فنگ h۳۰ کراس به صورت رسمی معادل 12.5 ثانیه اعلام شده که در تست‌های صورت گرفته توسط منابع مختلف، این رقم تا 16.5 ثانیه نیز افزایش نشان داده است. در همین راستا تصمیم گرفتیم تا به بررسی جنبه‌های مختلف ظاهری و باطنی این خودرو بپردازیم تا در صورتی که قصد خرید اچ30 کراس را دارید، اطلاعات مناسبی در رابطه با آن به دست بیاورید. دانگ فنگ پیش از حضور در عرصه خودروهای سواری کشورمان، به واسطه کامیون‌هایش در ایران به شهرت رسید و شاید در آن زمان کمتر کسی تصور می‌کرد که حضور دانگ فنگ در ایران، به سایر بخش‌های صنعت خودروسازی نیز گسترش یابد. این صفحه خوردوهای تولیدشده توسط شرکت خودروسازی چینی دانگ‌فنگ موتور را بر پایه کلاس فهرست می‌کند.

  • در همین راستا تصمیم گرفتیم تا به بررسی جنبه‌های مختلف ظاهری و باطنی این خودرو بپردازیم تا در صورتی که قصد خرید اچ30 کراس را دارید، اطلاعات مناسبی در رابطه با آن به دست بیاورید.
  • چراغ‌های عقب به صورت یک تکه طراحی شده و درب صندوق را تحت تاثیر قرار نداده‌اند.
  • با ورود به این صفحه و کلیک روی مدل خودرو موردنظر، می‌توانید از میزان افت قیمت آن مطلع شوید.
  • با استفاده از ابزار هزینه تعمیرات به قیمت قطعات و اجرت تعویض آنها برای همه خودروها دسترسی خواهید داشت.

توسط Zhu Yanfeng

Zhu Yanfeng