تزریق ژل لب نکات تزریق ژل ️ ماندگاری تزریق ژل دکتر مهرشاد رابط-مهسا امانی

تزریق اسید هیالورونیک در بهبود قوام پوست و پر کردن فرورفتگی های آن موثر است . همه خدمات ما در مجموعه کلینیک‌های رایان بیوتی، توسط پزشک متخصص انجام می‌شوند؛ به همین دلیل نتیجه نهایی کار کاملا مطابق سلیقه شما خواهد بود. به علاوه به دلیل استفاده از مواد باکیفیت، هیچ آسیبی به پوست وارد نمی‌شود و تزریق ژل با بهترین نتیجه برای شما به ارمغان می‌آید. قبل از اینکه هر اقدامی برای تزریق ژل انجام شود؛ نیاز به یک جلسه مشاوره وجود دارد.

میزان ماندگاری تزریق ژل به لب

به طور کلی، هرچه تراکم محصول بیشتر باشد و هرچه عمیق‌تر تزریق شود، دوام آن بیشتر است. برای تثبیت نتایج، متخصص پوست و مو معمولاً عمل را تکرار می‌کند، روش‌ها و مقدار ژل را تغییر می‌دهد تا به نتایج مطلوب برسد. در هنگام انتخاب متخصص تزریق ژل، همان دقتی را به خرج دهید که برای عمل جراحی دارید. درمان ژل غیرجراحی هنوز یک عمل پزشکی است که نیازمند مهارت، آموزش و دانش کافی است تا نتایج مطلوب حاصل شود.

مراقبت های قبل و بعد تزریق ژل

تزریق ژل لب نکات تزریق ژل ️ ماندگاری تزریق ژل دکتر مهرشاد رابط-مهسا امانی

در چین های عمیق ناحیه پیشانی و خط اخم تزريق همزمان بوتاکس و ژل برای برای بهبود این خطوط کمک کننده هستند. در واقع تزريق بوتاکس چین های ظریف پیشانی و با تزريق ژل خطوط عمیق اخم و پیشانی را بهبود می يابد. پس از اتمام جلسه مشاوره، نوبت تزریق به شما داده می‌شود که باید در آن روز به موقع در کلینیک حاضر شوید. برای تزریق ژل نیازی نیست که شخصی را همراه خود به کلینیک بیاورید؛ زیرا نیازی به بستری نخواهید داشت و می‌توانید مدت کوتاهی پس از تزریق، از کلینیک خارج شوید.

  • که هیچ کدام به دلیل برخی از عوارض احتمالی که دارند، به اندازه این نوع ژل محبوبیت ندارند.
  • اما فیلرهای پوستی به گوشه‌های دهان، لب‌ها، پیشانی، چانه و گونه‌ها حجم می‌دهند.
  • در دکترتو علاوه بر تعیین وقت حضوری امکان مشاوره آنلاین و تلفنی با متخصصان وجود دارد.
ژل رژینال آیدیا، یک ماده پرکننده استریل و با قابلیت جذب عالی ست که برای رفع افتادگی های پوست متوسط استفاده می شود. ماده ی تشکیل دهنده ی اصلی این ژل، هیالورونیک اسید است که از طریق تخمیر باکتریایی به دست می آید. ژل رژینال آیدیا به طور طبیعی در اطراف نواحی تزریق پخش می شود و به این ترتیب، به صورت متقارن و یکدست در پوست توزیع می شود. قابلیت ویسکوزیته و الاستیسیته ژل آیدیا به حدی است که باعث حجم دهی و سفت شدن پوست می شود و در عین حال به مؤلفه های طبیعی پوست آسیبی نمی رساند و با بافت آن سازگار است.

درمان اگزما بدون درد و خونریزی(تضمینی)

چرا که قبل از این شرایط سنی، ظهور چین و چروک ها به ندرت برای فرد اتفاق می برند هایی برای تزریق ژل لب افتد. با این وجود به دلیل مختلف، این احتمال وجود دارد که افراد بعد از ۲۰ سالگی، خط و خطوط زیادی را بر روی چهره خود ببینند. به همین خاطر ممکن است افراد زیادی نیز در سومین دهه زندگی خود، اقدام به تزریق فیلر کنند.

در واقع ژل و چربی جایگزین چربی از دست رفته پوست شده و از این طریق شیار‌ها و چروک‌های ایجاد شده بر روی پوست را برطرف خواهند کرد. اکنون این سؤال به وجود می‌آید که تزریق ژل بهتر است یا تزریق چربی؟ برای پاسخ به این سؤال باید با نحوه اجرای هر دو و مزیت‌های این تکنیک آشنا باشید. ماندگاری تزریق ژل به عوامل گوناگونی بستگی دارد که مهمترین آنها نوع و برند ژلی است که تزریق می‌شود. ضمن اینکه گاهی ممکن است یک ژل واحد در شرایط کاملا یکسان برای دو فرد تزریق شود و ماندگاری متفاوتی برای هرکدام داشته باشد.

توسط Zhu Yanfeng

Zhu Yanfeng