قیمت کناف، تخمین هزینه کناف در سال ۱۴۰۱ سنجاق

ویژگی اصلی تایل های آکوستیک،قابلیت جذب صوت بالای آنها می باشد.به همین سبب،این نوع تایل غالبا در ساختمان هایی نظیر سینماها،آمفی تئاترها و دفاتر کار مورد استفاده قرار می گیرد. پيشرفت فناوري ساخت و ساز در سالهاي اخير سبب جايگزيني مصالح نوين با مصالح سنتي شده است ، از جمله اين موارد ميتوان به سيستم هاي ساخت وساز خشک اشاره کرد که استفاده از آنها در صنعت ساختمان سازي به صورت فراگير در اروپا و در ايران در حال توسعه است. در نهایت پنل گذاری با قاب هم تراز در بیاید در خود قاب بیرونی دریچه ، یک پنل MR کار گذاشته شده این را بعدا بتونش میکنند و سپس رنگش میکنند و این دیگه هم رنگ محیط میشود و شاید فقط یک خط نیم سانتی مشخص باشد. صفحات سیمانی مسلح خارجی که بیشتر در دیوارهای خارجی و نمای ساختمان به کار برده می شود. کناف از جمله بزرگترین شرکت های تولید کننده سیستم سازه های خشک در جهان می باشد که بنیان گذار کناف یک شخص آلمانی می باشد ، کناف نام خانوادگی این شخص می باشد که در ایران با نام کناف ایران شناخته شده می باشد. معمولا درصورتی‌که متخصص نصب کناف، مسئول تهیه مصالح باشد، هزینه حمل‌ونقل را هم می‌پردازد؛ اما بهتر است درباره این موضوع، قبل از انجام کار با او به توافق برسید.

سقف کناف

زمانی که برای نصب سازه کناف، امکان آویزگیری وجود نداشته باشد، از سقف کاذب ی کناف استفاده می شود. در این نوشته قصد داریم تا شما را با سقف کاذب کناف بیشتر آشنا کنیم. از پرکاربردترین انواع سقف های کاذب به شمار می رود که با توجه به ویژگی هایی که دارد توانسته در بسیاری از سازه ها مورد استفاده قرار بگیرد. در اينجا قصد داریم به اشتباهات متعدد در اجراي نا مطلوب سقف کاذب کناف پرداخته و بر آن هستيم تا با اطلاع رساني صادقانه کارفرمايان را از خطرات احتمالي اجراي نامطلوب کناف آگاه سازيم، اشتباهات در سيستم کناف به دو دسته تقسيم ميشوند.

از آنجایی که سقف های کاذب به صورت پانل ساخته میشوند با ضربه احتمال آسیب دارند و نیاز به نگهداری و مراقبت دارند. تاثیر بسزاییداشته است و همواره به عنوان اصلی ترین گزینه طراحی داخلی و نمای ساختمان ها به کار می رود. جهت انتخاب طراحی مورد نظرتان با توجه به محیط منتخب میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید. در میان پانل های کناف ، تنها پانل هایی در برابر آب مقاوم هستند که بیس سیمان داشته باشند. تمام پانل های گچی با تماس متقسیم آب تغییر شکل داده و آسیب می بینند. این کار به این صورت انجام می شود که طبق نقشی که نبشی ها دارند یعنی باربر بودن یا نبودن آن ها که فاصله اولیه را تعیین می کند و بالاتر به توضیح آن پرداختیم، شروع به متصل کردن F47 های پنل خور توسط کلیپس به صورت عمود بر F47 های حمال می کند.

برای تعمیر ترک خوردگی کناف می توانید با تعمیرکاران متخصص شرکت بدادم که در بخش خدمات کناف سقف فعالیت دارند، تماس قیمت کناف سقف بگیرید. صفحات گاردکس در ترکیبات خود دارای یک هسته گچی می باشد که با لایه ای از جنس فیلییس فایبر گلاس پوشانده شده است. این صفحات با محیط زیست سازگارند و مقاومت بالایی در برابر حریق، رطوبت و کپک زدگی دارند. صفحات روکش دار گچی که در چهار نوع مختلف تولید می شوند، یکی از مواد تشکیل دهنده کناف می باشد. زیر قیمت کارخانه کناف ایران همراه با بروز رسانی منظم قیمت محصولات سقف کاذب می باشد.

  • از دیگر انواع سقفهای کاذب مشبک کناف میتوان از تایل های معدنی AMF با انواع کراس فیشر استراتوس، اکومین پلنت و…
  • و بصورت مداوم با ارائه طرح های باب سلیقه مخاطبین بروز رسانی میشود.
  • این نوع سقف را می توان به تنهایی یا در ترکیب با سقف کاذب یکپارچه کناف اجرا نمود.
  • در این مقایسه مشخص میگردد که از نظر زمانی سرعت اجرای سقف کاذب کناف ، بسیار بالاتر است .
  • نصب سریع و آسان، دسترسی آسان به فضای تاسیساتی پشت سقف کاذب کناف و تعمیر و نگهداری آسان از جمله ویژگیهای این ساختار می باشد.

اما تجربه کاری و رزرومه کارهای انجام شده میتواند به راحتی نظر کارفرما را نسبت به خود جلب نماید . در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ساختمان نیز رزرومه کاری اگر نباشد هیچ پروژه ای نمیتوانید بگیرید . بدین جهت ما نیروهای دکو آرت ایران را تشویق میکنیم که تا حد مقدور رضایت 100 درصدی از کارفرمایان جلب کنید تا وقتی قصد ارائه مشاوره کناف کاری یا کاغذ دیواری و….. اجرای درست سقف کناف اهمیت بسیار بالایی دارد، زیرا اگر نحوه اجرای سقف کناف به درستی به دست افراد ماهر انجام نگیرد در آخر نتیجه ی کار بسیار زشت و خراب می شود و تاثیرات نامطلوبی بر روی دکوراسیون داخلی خانه ها می گذارد. در حقیقت برای اجرای درست سقف کناف باید دقت داشته باشید که حتما عملیات بتونه کاری را با دقت زیادی انجام دهید و در این قسمت از کار به هیچ عنوان عجله نکنید.

به تمام سازه‌های که بر روی سقف اصلی نصب شده و به زیباسازی منجرب شود، سقف کاذب گویند. کناف طراحی شده برای سقف نیز در زیرمجموعه سقف کاذب کناف قرار گرفته و به شکل تخصصی توسط کناف احسانی مورد اجرا قرار خواهد گرفت. هر کدام از مصالح ساختمانی کناف و گچ دارای خصوصیات خود بوده و بر حسب محل استفاده به یکدیگر برتری دارند.

این افزایش قیمت به دلیل گران‌تربودن سازه‌های دیوار و زمان‌بربودن اجرا اعلام شده است. این نوع سقف کاذب عایق صوتی محسوب شده و از انتقال صدا جلوگیری می کند امروزه طرح ها و مدل های سقف های کاذب آکوستیک تنوع زیادی دارند و قیمت آنها نیز با توجه به نوع تایل , شرکت و طرح متفاوت است . پس از بازدید از محل متخصصین دیوار سقف کاذب تخمین هزینه را برآورد می کنند این هزینه ها , شامل هزینه کارگری , هزینه مواد بری کار آماده سازی , اینکه فضای محل چقدر بوده و چه زمان طول می برد , هزینه رفت و آمد و ایاب و ذهاب و…. سیستم های ساخت و ساز خشک از طیف وسیعی از مواد و مصالح جنبی جهت به دست آوردن نتیجه مطلوب در مرحله نصب این ساختارها بهره می برد این مصالح علاوه بر مصالح ذکر شده شامل انواع پیچ ̜ انواع نوار درزگیر ̜ انواع نوار عایق و انواع درزبند می باشد .

کناف دکوراسیون

اجرای درست کناف و پانل های گچی به و تخصص نیاز دارد؛ بنابراین باید اجرای کناف و نصب این سیستم ها را به افراد متخصص سپرد تا کیفیت نهایی کار بالاتر رود. اگر نصب سیستم های خشک مانند گچ به افراد غیرمتخصص و غیرحرفه ای واگذار شود، کیفیت کار نهایی افت می کند و مصالح کار هدر می روند؛ در نتیجه باید دوباره کاری کرد و ایرادات کار را با زحمت زیاد برطرف کرد. اگر کناف کاری توسط افراد حرفه ای و باتجربه انجام شود، کار به بهترین شکل ممکن انجام می شود و نکات ایمنی در هنگام کار به صورت کامل رعایت خواهد شد. در ابتدا باید فاصله سازه های باربر و فاصله سازه های پنل خور را بر اساس نوع پوشش کاری، رده وزنی سقف کاذب و نوع مقاومت در برابر حریق محاسبه کرد. این موارد با توجه به استانداردهای سیستم ساخت و ساز خشک کناف محاسبه خواهد شد. همانطور که بیان شد کارسقف کاذب رابیتس و گچ با سه گروه ( جوشکار – رابیتس بند – گچ کار ) یا نهایتا دو گروه ( جوشکار و رابیتس بند – گچ کار ) قابل اجراست که همین فرایند در کار اجرای سقف کاذب کناف فقط با یک اکیپ دو نفره برای هر واحد قابل اجرا می باشد .

نمونه کار اجرا شده کناف احسانی

پرفیلکس کناف را نمی توان به عنوان بتونه درزگیر در ساخت و ساز خشک استفاده نمود. بتونه درزگیر کناف نباید با سایر مواردی که باعث تغییرات در خواص و مشخصات فیزیکی محصول می گردد ترکیب نمود. هنگامی که ملات بتونه درزگیر کناف گرفته (سفت شده) است دیگر نمی توان با اضافه نمودن آب آن را رقیق نمود و یا هم زد تا برای استفاده مجدد آماده شود و این ملات مناسب کار نمی باشد. بسیاری از مخاطبین سقف کاذب، جنس خام را با مشاوره های قبلی و راهنمایی های دریافت شده، مستقیما از بازار تهیه کرده و میتوانند از خدمات نصب تیم های مجرب ما بصورت مجزا بهره مند شوند. با توجه به نوع کاربری و جنس سقف، قیمت گذاری می شوند.سازه استیل نیز به مترطول محاسبه و قیمت گذاری می شود. ساخت محیطی دلنشین و آرامش بخش و شیک توسط سقف و دیوار کاذب قابل اجراست.

قیمت کناف، تخمین هزینه کناف در سال ۱۴۰۱ سنجاق فاصله استاندارد نصب پیچ ها در پانل به سازه 17 سانتی متر است یعنی در هر عرض 1.20 پانل 7 پیچ نصب شود. یا اینکه ابتدا اتصال ها را به آویز نصب کرد و سپس اتصال های HD90متصل شده به U36 را به سقف نصب کرد. اولین نکته ای که در ترفندهای اجرای کناف قابل توجه است این سوال است. کابیت های گلاس شرکت معماری هیرادانا اجرای تخصصی کابینت آشپزخانه و دکور چوبی ساختمان کابیت های گلاس و اجرای ک …

توسط Zhu Yanfeng

Zhu Yanfeng