سبک های جذاب دکوراسیون دکور مغازه طلا فروشی

سبک طراحی با چوب بیشتر برای دکوراسیون با سبک کلاسیک تعریف میشود. طراحی دکوراسیون جواهر فروشی مدرن معمولا برای فروشندگان جوان بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. در این مقاله سعی داریم تا در مورد طراحی داخلی طلا فروشی مطالب کاملی را ارائه کنیم. در اجرای طراحی این ویترین ها نباید از طرح های شلوغ استفاده کرد و سعی شود که طراحی های ساده و مینیمال انجام بگیرد. یکی از جزییات تاثیر گذار در طراحی داخلی طلا و جواهر فروشی استفاده از رنگ های مناسب می باشد. همچنین نصب دوربین امنیتی نسبت به سایر عواملی که در ایجاد محیط امن بکار میرود ارزانتر و بهتر است.

در این مقاله از وب سایت گروه طراحی و معماری کامیار معروف زاده به بررسی مراحل طراحی طلا فروشی پرداختیم. فراخور نوع فروشگاه، اولویتبندی با طراحی داخلی این مکانهاست و هماهنگ با آنها در طراحی داخلی در نظر گرفته میشود. اما اگر قرار باشد بگوییم بهترین نوع عیار برای خرید ایرانی ها چیست؟ در این نوع طراحی هم همانند تمام کارهای دیگر باید به متخصصین این حوزه مراجعه شود تا بهترین طراحی و دکوراسیون مغازهی طلافروشی اجرا شود. دکوراتور باید به این نکته توجه نماید که طلا همانند سایر اقلام دیگر نیست که در صورت تقاضای مشتری، فروشنده آن را در اختیار وی قراردهد. با بازی کردن با رنگهای موجود میتوانید اقلام مورد نظرتان را خاصتر جلوه دهید. این شیشهها در رنگهای مختلفی موجود است برای طلا فروشی از رنگ خام و بی رنگ استفاده میشود تا هم اشخاص بتواند اجناس خود را به خوبی مشاهده کنند و همینطور از اقلام موجود در محیط نیز به خوبی حافظت شود. همچنین شغل طلافروشی ازجمله شغلهایی است که مسئلهی امنیت در آن از اهمیت بالایی برخوردار است که هنگام طراحی داخلی باید به این مسئله توجه ویژه داشته باشیم. نکاتی مانند ارتفاع ، شکل ، رنگ ، متریال و فرم ویترین می تواند تاثیر بالایی در دید مناسب برای مشتری داشته باشند.

علاوه بر موارد ذکر شده، مبحث دیگری که در طراحی این فروشگاهها باید به آن دقت زیادی داشته باشیم، امنیت این مجموعه است که از تمامی موارد ضروریتر است. البته در خصوص رنگ آمیزی در این فروشگاهها که شامل دیوارها، سقف و ویترین میباشد، هر کدام از آنها نیازمند استفاده از اصولی خاص است تا محیط را بینظیر و همچنین استاندارد نمایشدهد. ویترین طلا فروشی دقیقا تابلوی نمایشی است که تمام جواهرات و طلا ها در معرض نمایش به مشتری قرار می گیرد. متریال ویترین طلا و جواهر فروشی: ویترین جواهر وطلافروشی دقیقا تابلوی نمایشی است که تمام جواهرات و طلا ها در معرض نمایش به مشتری قرار می گیرد. ویترین طلا فروشیها دقیقاً تابلوی نمایشی است که تمام جواهرات و طلاها در معرض نمایش قرار می گیرد. چنین مکان ها باید طوری طراحی بشوند تا زیباترین کالکشن های جواهر آلات را به معرض نمایش بگذارند. در طلای دست دوم، این قسمت ها در مقایسه با بخش های دیگر کمتر براق اند و به خاطر استفاده هایی که از طلا شده، خش هایی هم در این بخش ها دیده می شود. در طراحی با چوب لازم است از نورپردازی به صورت حرفهایتر استفاده کرد تا نور کافی محیط تأمین شود.

نکاتی مانند ارتفاع ، شکل ، رنگ ، متریال و فرم ویترین از جمله مواردی است که اثر زیادی بر طراحی و ذهن مشتری میگذارد. این نکته برای تمامی کسانی که در این صنف مشغول فعالیت هستند مهم می باشد و مجموعه ی پایا دکور در ارائه ی طرح های پیشنهادی خود، حتما این موضوع مهم را در نظر خواهد گرفت و به گونه ای آن را اجرایی خواهد کرد که به هیچ وجه تاثیر منفی بر زیبایی محیط نداشته باشد. انتخاب مواد و مصالح مناسب باعث افزایش جلوه ی ویترین های مغازه می شود و صد در صد فروش شما را بیشتر می کند. آیا استفاده از دوربین های مدار بسته و سیستم های این چنینی در مغازه طلا فروشی و طراحی آن مهم است؟ آینه کاری یکی از روش های زیبا در ایجاد جذابیت و به فضای داخلی است. یکی از عوامل بسیار مهم در طراحی یک طلافروشی نور و روشنایی مناسب است. در این متن نکاتی را بیان می کنیم تا بتوانید با کمک طراح داخلی یک دیزاین جذاب برای محیط کاری خود ایجاد نمایید.

برای این کار می توان از گروه طراحی و معماری بام که بهترین گروه در زمینه طراحی می باشد کمک بگیرید. گروه پایا دکور , طراحی داخلی مغازه طلا و جواهر طراح و مجری تخصصی خدمات طراحی دکوراسیون مغازه طلا و جواهراتفروشی در تهران با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.مشاغل مختلفی که برای ارائه و نمایش محصولات و کالا های خود به مشتریان فضایی را به عنوان مغازه و محل کار در نظر می گیرند؛ باید به این نکته توجه داشته باشند که برای اینکه بتوانند از این فضا نهایت استفاده را ببرند و فروش حضوری کالا ها برایشان سود و بازدهی کافی داشته باشد، لازم است حتما به دکوراسیون مغازه و فروشگاه خود اهمیت دهند.

استفاده از آژیر خطر: با دقت به طراحی و نصب کردن آژیر خطر در بهترین و نزدیکترین محل و همینطور در دسترس بودن افرادی که در این محیط کار میکند از اقداماتی است که طراحان داخلی به آن دقت مینمایند و با این کار به مالک طلافروشی کمک مینمایند. طراحان داخلی تلاش میکنند با در نظر گرفتن محیطی که در اختیار دارند بهترین رنگ را برای دیزاین این فضا برگزینند. اگر نورپردازی برای دیزاین محیط و همچنین برای ویترین، تابش نور طبق اصول و با خلاقیت صورت بگیرد سبب میشود تا مشتریان بتوانند بهتر بر روی انتخاب طلای موردنظرشان تمرکز کنند و بهترین خرید را تجربه نمایند. گروه طراحی و معماری بام به عنوان بهترین گروه در زمینه طراحی داخلی مغازه طلا فروشی، می تواند در این زمینه با توجه به تجربه چندین ساله خود کمک کند و بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاورد. طراحی داخلی مغازه طلا فروشی – گروه معماری بام. کلیۀ طلا فروشیها برای نمایش طلا و جواهرات خود نیاز به محیطی امن و در عین حال زیبا و جذاب دارند. با این حال ویترین طلا فروشی از جنس ام دی اف از متریال های با قیمت مناسب در طراحی فروشگاه طلا فروشی است. در این که طلا به تنهایی جذاب است و شما در هر صورت مشتریان و فروش خود را خواهید داشت، شکی نیست اما کافی است به این فکر کنید که یک ویترین و دکور زیبا و خیره کننده تا چه حد می تواند باعث شود تا زیبایی کالکشن های طلا بیشتر به چشم فرد بیننده بیاید.

ویترین طلا فروش از جنس ام دی اف یکی از متریال های خوب برای اجرای ویترین طلا فروشی است. بنابراین به نورپردازی مناسب در دکوراسیون داخلی مغازه جواهر فروش باید توجه ویژه ای شود. از آنجایی که کالایی که در این فروشگاه به فروش می رسد گرانقیمت و ارزشمند می باشد. یکی از عوامل فروش و کسب درامد بالا استفاده صحیح از انواع ویترین های شیشه ای ائینه ای و سکوریت و ام دی اف و. المان های یک مغازه یکی از پارامترهای مهم در طراحی دکوراسیون داخلی تمامی مغازه هاست که هر مشتری را به خود جذب می کند. چنانچه در خصوص سوالی داشتید تیم معماری میلانی ست همراه و پاسخگوی سؤالات ارزشمند شما است. در ادامه مقاله با میلانی ست همراه باشید. نکتهای که در این مورد بسیار مهم میباشد این است که باید آژیر خطر در محلی نصب شود که قابل مشاهده افراد نباشد و در دید و دسترس عموم نباشد. بسیاری از افراد به ویژه خانم ها، هنگامی حاضر به ورود به یک فروشگاه و خرید از آن می شوند که آن فروشگاه از دکوراسیون و طراحی داخلی قابل قبولی برخوردار باشد. بسیاری از افراد و خصوصا خانم ها زمانی حاضر به ورود به یک طلا فروشی و خرید کردن از آن می گردند که طراحی ویترین و فضای داخلی آن فروشگاه به شکل قابل توجهی انجام شده باشد.

افرادی که این محیط را طراحی میکنند باید دقت داشته باشند که طلا با سایر اقلام متفاوت است یعنی به گونهای نیست که مشتری چیزی را بخواهد و فروشنده در اختیارش بگذارد بلکه باید طراحی این قسمت به صورتی باشد که افراد طلای مورد نظر خودشان را از ویترین شیشهای مشاهده کنند و مدلهای انتخابی خود را در نظر بگیرد و زمانی که به طور قطعی قصد خرید داشت آن را به فروشنده نشان داده و از فروشنده بخواهد که آن جنس را در اختیارش قرار دهد. اگر دقت کرده باشید اغلب طلافروشیهای خاص برای کف فروشگاهشان از کفپوش چوبی استفاده میکنند. آنها می توانند ایده های مختلفی را در چنین مکان هایی امتحان کرده و در نهایت، ایده ای باب پسند صاحب فروشگاه را اجرایی کنند. تا به حال به دکوراسیون داخلی مغازه های طلا و جواهر فروشی دقت کرده اید؟

وجود جواهرات زیبا که شامل الماس، سنگ های قیمتی و فلزات گرانبها می شود در درجه اول به طراحی ویترین های شیشه ای محصور نیاز دارد. نورپردازی و استفاده از متریال های مناسب در دکوراسیون باعث خواهد شد تا مشتریان و خریداران بتوانند از فاصله دور هم کسب و کار شما را شناسایی کنند. از این رو امروزه بیشتر متخصصان ویترین را یک بخش بسیار مهمی در نظر مشتری می دانند. مشتریان هنگام ورود به یک مغازه طلا فروشی، انتظار شکوه و ظرافت دارند. مغازه طوری طراحی می شود که ورود به یک هتل ۵ ستاره را به مشتری القا کند. ویترین طلا فروشی از دیگر موارد و مؤلفههای مهم و اصلی در یک فروشگاه طلا فروشی است. برای مثال فرض کنید؛ رنگ دیوارها یا رنگ زمینه ی ویترین در نگاه اول تاثیر زیادی بر دید مخاطب خواهد داشت و باید به گونه ای انتخاب شود که زیبایی طلا جات و جواهرات را بیشتر و واضح تر جلوه دهد.

برای طراحی این فضا کافی است موارد ویژهای مانند نورپردازی و مسائل امنیتی را در نظر بگیرید. این پیشخوان که دارای ویترین متفاوتی در کنار خود نیز می باشد. بنابراین یک ویترین خاص با طراحی متفاوت میتواند در کنار ویترینهای معمولی قرار گیرد و طلا و جواهرات با قیمت بالاتر و شکیلتر را در این نوع ویترین قرار گیرد. لامپ ویترین جواهر فروشی: امروزه طراحی نورپردازی به عنوان یکی از شاخه های پرطرفدار کنار طراحان داخلی مشغول فعالیت می باشد. طراحان داخلی برای اجرا نمودن این سری از سقفها از کناف استفاده می کنند که این ورق های گچی از طریق پروفیل های گالوانیزه در قسمت دیوار و سقف طراحی می گردند. طراحان داخلی که این کار طراحی این فضا را انجام میدهند باید تمامی اصول محافظتی را به طور درست و دقیق در نظر بگیرند تا از بروز هرگونه مشکلهای احتمالی مراقبت کنند. ساده ترین راه برای این که دست دوم بودن طلا را تشخیص بدهید، یک نگاه به ظاهر آن، به خصوص به قفل و بندی است که در آن به کار رفته. نورپردازی یکی از مهم ترین عوامل طراحی داخلی هر فضایی می باشد. توصیه ما به شما این است که این کار را به متخصصان این زمینه بسپارید تا بتوانند بهترین و اصولی ترین کار را به شما تحویل بدهند.

توسط Zhu Yanfeng

Zhu Yanfeng