خرید کتاب داستان کودکانه کتاب کودک و قصه کودکان + تخفیف

این ژانر طیف وسیعی از آثار را در بر می‌گیرد، که شامل آثار کلاسیک در ادبیات جهان، کتاب‌ های مصور و داستان‌ های نوشته شده به زبان ساده برای کودکان، و قصه ‌های پریان، افسانه، و دیگر مطالب نوشتاری است. از جمله کتاب قصه های کودکان و نوجوانان میتوان به کتاب حسنی ، کتاب خال خالی و برای نوجوان به کتاب قصه های هزار و یک شب یا قصه های کهن ایرانی اشاره کرد. خرید کتاب کودک و نوجوان با تخفیف ویژه 30 و 40 و 50 درصدی در سراج بوک انجام میشود، هدف ما از اعمال این تخفیف ها رساندن کتاب با کمترین قیمت در سراسر کشور به دست شما دوستان سراج بوکی میباشد. کتاب‌های داستان می‌توانند به عنوان منابع کمک آموزشی یا کتاب اصلی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان استفاده شوند. کتاب ‌های داستان در واقع زمینه را برای طراحی تمرین‌ها و فعالیت‌های جذاب آموزشی فراهم می‌سازند و با استفاده از قوه تخیل، علایق و سبک یادگیری کودکان، شوق و انگیزه‌ی یادگیری را در آن‌ها افزایش می‌دهند. خرید کتاب داستان انگلیسی یکی از کتاب های ویژه برای کودکانی است که علاقمند به یادگیری زبان خارجه و کلمات آن هستند.

اپلیکیشن کتابچین مرجع دانلود رسمی و خرید قانونی هزاران کتاب قصه کودکان است؛ که می توانید از طریق موبایل و یا کامپیوتر، به راحتی کتاب مورد نظر خود را دانلود و مطالعه نمایید. کافی است از طریق دسته بندی به بخش کودک و نوجوان وارد شده تا به بهترین قصه برای کودکان، شعر، داستان مصور کودکانه، و حکایت های کوتاه دسترسی داشته باشید. این داستان آموزنده به کودکان یاد میدهد به غریبه‌ها اعتماد نکنند. علاوه بر رده بندی های سنی کتاب کودک که با عدد مشخص شده اند، رده بندی های سنی نیز توسط کانون پرورش فکری کودکان اعلام شده است که احتمالا نام آنها را شنیده اید. گروه سنی الف، ب، ج د، چهار رده بندی اعلام شده هستند که کتاب های کودکانه را بر اساس معیارهای خاصی دسته بندی کرده اند.

بازآفرینی شیرشاه آخرین اثر از سه‌گانه‌ای است که «محمد هادی محمدی» و «امیر شعبانی‌پور» آن را به فرجام رساندند. روایت «شیرشاه» یا با نام کهن‌تر آن شیر و خرگوشان که افزون بر کلیله و دمنه در مثنوی… کتاب «تا خانه در باران» نمایشی از رخدادهای یک شب بارانی است از فاصله‌های نزدیک و دور. در این شب بارانی که جاده‌ها شلوغ و لغزنده است، کودک شاهد… در ابتدای تمام جلدهای مجموعه‌ی مصور «کارآگاه زبل» جمله‌ای با همین مضمون آمده است.

داستان کوتاه کودکانه باد و خورشید

حتما توجه کنید که انیمیشن ها وقصه های صوتی می‌توانند خیلی مفید باشند؛ ولی به هیچ عنوان نباید جای کتاب خواندن را بگیرند. خواندن داستان های قدیمی که خود شما با آن‌ها خاطره دارید برای فرزندتان، می‌تواند لحظات خیلی شیرین و به یاد ماندنی برای هر دوی شما بسازد. با انتخاب از میان کتاب های متنوع و دست‌چین شده‌ی عمو کتابی، می‌توانید مطمئن باشید که کتابی که خریده اید،ارزش زمانی که برای آن صرف می‌کنید را دارد. کتاب علمی ” تغییرات اقلیمی دنیای زیبای ما ” برای کودکان تدارک دیده شده . دوباره از جاش بلند شد و این بار رفت پیش دوستش خرس تا بپرسه باید چکار کنه که خوابش ببره بعد از سلام واحوالپرسی با خرسی در مورد مشکلش به خرسی گفت و ازش کمک خواست.

  • تماشای واکنش‌های آن‌ها به احساسات شخصیت‌ های یک داستان، به شما ایده‌ای در مورد نحوه احساس کودک در مورد شرایط و درونیات خاص او می‌دهد.
  • تخیل کودکان بسیار قوی‌‌ست و شاعری موفق به شمار می‌آید که در شعر کودکانه خود از قدرت خیال استفاده کند و به کودکان کمک کند تا از دنیای حقیقی دور شوند.
  • همچنین خواندن یک قصه کودکانه هر شب قبل از خواب، باعث ایجاد حس صمیمیتی باور نکردنی میان شما و فرزندتان خواهد شد.
  • در کلینیک کودک و نوجوان می توانید به سایر مطالب و مقالات مربوط به کودک دسترسی داشته باشید.
  • این کتاب همچنین به تصاویر مناسبی آراسته گردیده است، تا شما به نحو بهتر و ملموس‌تری در شرایط قصه قرار گیرید.
خرید کتاب داستان کودکانه کتاب کودک و قصه کودکان + تخفیف کتاب «اذیتم نکن» بسیار خوب و کامل به اشکال مختلفی که ممکن است کودکان مورد قلدری قرار گیرند می‌پردازد. هر صفحه شامل تصاویری است که به همراه متن اطلاعات خوبی را به کودکان مخاطب این کتاب منتقل می‌… او تمام حیوانات و گیاهان مسیر خود را به اسم می‌شناسد و به هر نیازمندی کمک می‌کند.

کتاب داستا‌ن‌های فیلی و فیگی 16: وال بال بازی!

به همین دلیل اگر منبع مناسبی در اختیار کودکان قرار نگیرد، مطالب مناسبی نیز باد نخواهند گرفت. کتاب مخصوص و مناسب کودک، کتابی است که بتواند مطالب مفیدی به کودک بیاموزد و همچنین محتوای مفیدی داشته باشد. بهترین کتاب برای کودک، کتابی است که هم کودک را به کتاب خوانی علاقه مند سازد و هم باعث یادگیری او بشود. در نتیجه بهتر است هنگام خرید کتابی برای فرزندتان به موارد ذکر شده توجه بنمایید تا مناسب ترین کتاب برای کودک خود را تهیه کرده و به رشد مناسب فرزندتان کمک بنمایید. کتاب می‌خوام برم دستشویی یکی ازپرفروش‌ترین‌های کتاب شعر کودکانه pdf در اپلیکیشن کتابراه به شمار می‌آید؛ این شعر آموزنده کودکان را در یادگیری مهارت‌های زندگی مانند استفاده از دستشویی فراکتاب برای اندروید همراهی می‌کند. کتاب آواز الفبا در قالب اشعار کودکانه الفبای فارسی را آموزش می‌دهد.

کتاب رنگ آمیزی سوپرمن (سنجاقک)

موشیما داستان هایی اختصاصی با اسم و عکس فرزند شما تولید می‌کند! داستان های موشیما پر از نکات علمی، ارزش‌های اخلاقی و عکس‌های با کیفیت و زیبا هستند. قصه ها و داستان ها منبع ارزشمندی برای یادگیری کلمات جدید هستند. این منبع زمانی ارزشمندتر خواهد بود که خود شما برای فرزندتان کتاب بخوانید.

کودکان و خردسالان در این مجموعه با 40 قصه جالب با شخصیت‌های داستانی جذاب به عنوان اولین تجربیات خود آشنا می‌شوند. خواندن این داستان‌ها به صورت آهنگین و موزون برای بچه‌ها توسط اولیا و مربیان، فضای شاد و پرنشاطی را برای آن‌ها به وجود می‌آورد. احتمالاً شما در زمان خرید کتاب به دنبال موضوعاتی می‌روید که هیچ وقت قدیمی نشوند و کودک شما بتواند آن کتاب را تا چند سال داشته باشد و بخواند. هنگام انتخاب کتاب کودک، باید به دنبال تهیه کتاب‌هایی با موضوعات ماندگار باشید. باید به دنبال موضوعی باشید که ده سال بعد هم اطلاعات مفیدی به کودک شما بدهد. بعضی از کتاب‌ها برای زمان حال نوشته می‌شوند و اگر کودک شما یک سال بعد به آن مراجعه کند دیگر جذابیتی برای او ندارد.

توسط Zhu Yanfeng

Zhu Yanfeng