باز کردن لوله فاضلاب با فنر فنر زنی لوله 100% تضمینی آقای لوله بازکن-lolebazkonii

توصیه می‌شود بدون اطلاع از نحوه کار با دستگاه لوله باز کنی با فنر هیچ‌گاه اقدام به استفاده از آن نکنید. با دیدن کلیپ های آموزشی زیر در کمتر از ۱۵ دقیقه می توانید در منزل خود به راحتی مشکلات گرفتگی لوله های آشپزخانه، حمام و توالت و… را برطرف نمایید. برخی از افراد سودجو با استفاده از روشهای مختلف اقدام به کلاهبرداری می کنند؛ که باید در این مواقع از مکان های معتبر درخواست لوله بازکن بدهید. روشهای متداولی برای افراد سودجو، جهت کلاهبرداری وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم. اهداف ما ارائه بهترین کیفیت در کنار مشاوره و توصیه های لازم به مردم به همراه سرعت بالای انجام خدمات با قیمت بسیار کمتر می باشد. متخصصان در این مواقع به کمک دستگاه، نیروی لازم برای چرخیدن فنر و بیرون آمدنش را وارد می‌کنند و پس از آزاد شدن فنر آن را با دست از لوله‌ی فاضلاب خارج می‌کنند.

  • 2-گرفتن یک فنر لوله بازکن دستی مثل گرفت چاقو خطرناک است به سادگی به آن نگاه نکنید و حتما از یک دستکش برای این کار استفاده کنید.
  • در قسمت های زانو و اتصالات باید حرکت دادن فنر را با دقت بیشتری انجام بدهید و موقعی که مطمئن شدید نوک فنر به محل گرفتگی رسیده، شروع به چرخاندن انتهای فنر کنید.
  • از انجایی که شبکه فاضلاب ساختمان ها دارای پیچیدگی های بسیاری است، نمی توان جهت رفع گرفتگی لوله ها به هر طریقی اقدام کرد.
  • نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که از این روش برای گرفتگی‌های شدید و گرفتگی‌های لوله‌ی فاضلاب توالت فرنگی استفاده نکنید؛ زیرا که ممکن است فنر در گرفتگی‌های فاضلاب گیر کرده و بیرون نیاید.
  • هنگام گرفتگی لوله سینک، شما نیاز دارید تا همه قطعات آن را باز کرده و تمیز نمایید و پس از اتمام دوباره ببندید که این ویدئو این باز و بسته کردن لوله و اتصالات سینک را آموزش می دهد.
با اینکه چنین تبلیغاتی به صورت برچسب صورت زیبایی ندارد اما حاکی از معظلی بزرگ به نام گرفتگی لوله فاضلاب، توالت، ظرفشویی است. خانم های خانه دار علاوه بر نظافت ساختمان با مشکل گرفتگی لوله ها و فاضلاب مواجه هستند که بهترین راه حل استفاده از دستگاه لوله بازکنی با فنر است. برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب روش های زیادی چون محلول های شیمیایی و تلمبه هوا و تراکم هوا وجود دارد اما به نوعی بهترین روش همان لوله بازکنی با فنر است. فنری بلند با انعطاف بالا از جنس فولاد حدود 100 سانتی متر که در یک طرف سر فنر و در طرف دیگر دسته وجود دارد. فنر لوله بازکنی می تواند هر مانعی را از سر راه خود بردارد و در عین حال بدون اینکه آسیبی به لوله کشی ساختمان بزند گرفتگی های لوله را برطرف کند.

نشت یابی لوله های آب و فاضلاب

گروه یاسان سرویس یکی از برترین شرکت های فعال در حوزه خدمات لوله بازکنی است که با شعار رضایت مشتری و ارسال نیرو در کمترین زمان ممکن کار خود را در سراسر تهران عملیاتی کرده است. امید است با افزایش شعبات خود در محلات تهران به بالاترین سطح خدمات برسیم. حتما برای شما هم پیش امده که در سطح شهر و بر روی دیوارها و تیر برق ها برچسب هایی از تبلیغات لوله بازکنی را مشاهده کنید و به دلیل ازدحام بالای این تبلیغات ذهنیت بدی نسبت به این حوزه پیدا کنید. این کار می تواند ریسک بالایی محسوب شود زیرا افرادی که در این حوزه به صورت غیر مجاز در حال فعالیت هستند به دلیل نبود نظارت کافی بسیار زیاد است. فنرهای این دستگاه در بلندی های مختلف در نوع معمولی و فولادی عرضه می شوند و هر کدام بنا بر قانون هوک قدرت متفاوتی دارند. نباید نگران فاصل طولی لوله ها باشید زیرا برای هر مشکل احتمالی یک راه حل پیش بینی شده است.

باز کردن لوله فاضلاب با فنر فنر زنی لوله 100% تضمینی آقای لوله بازکن-lolebazkonii

گرفتگی لوله های آب و فاضلاب ساختمان سبب جمع شدن آب، تشکیل بوی بد و نامطبوع در آپارتمان می گردد. شما به آسانی می توانید از گرفتگی لوله ها در ساختمان لوله بازکنی تهران پیشگیری کنید. برای باز کردن گرفتگی توالت فرنگی بهتر است که از فنر مخصوص آن استفاده شود، زیرا استفاده از فنرهای عادی برای باز کردن لوله‌ها که معمولاً انعطاف کمتری هم دارند می‌تواند موجب آسیب به دیواره توالت فرنگی شود. سرعت استفاده از دستگاه لوله باز کنی با فنر بسیار بیشتر از سایر روش‌ها است.

خدمات فنی

برای ارائه خدمات شبانه روزی در تمامی محلات تهران تمهیدات لازم را اندیشیده ایم و برای این منظور می توانید بدون هیچ نگرانی با پشتیبانی یاسان سرویس تماس بگیرید. انواع فنرهای لوله بازکنی هر کدام برای عمق‌های متفاوتی تعبیه شده‌اند و باید با توجه به عمقی که گرفتگی در آن ایجاد شده از ۳ متر تا ۱۰ متر انتخاب شوند. روشهای مختلفی برای لوله بازکنی در اصفهان وجود دارد که افراد لوله بازکن با تجربه از آن استفاده می کنند که در ادامه به صورت مختصر به آنها اشاره می نماییم. سایت خدماتی پرتقال با داشتن تیم حرفه ای و با تجربه بالا و با بهترین خدمات در زمینه لوله بازکنی و باز کردن گرفتگی های لوله به صورت ۲۴ ساعت در خدمت است. با وجود چنین مشکلاتی، راهنمایی یک مشاور، کارشناس و متخصص لوله بازکنی برای رفع مشکل با استفاده از روش های صحیح در استان تهران مخصوص منزل شما بسیار ضروری است.

توسط Zhu Yanfeng

Zhu Yanfeng