سقف کاذب کناف ایران و لیست قیمت سقف کناف و سقف کاذب با نمونه کار سقف کاذب و سقف کناف

نمونه ای از بهترین انواع سقف های کاذب که می توان در طراحی حمام مورد استفاده قرار داد، سقف پی وی سی می باشد. سقف کاذب نوع خاصی از پوشش است که درست در زیر دال یا سقف اصلی سازه با حداقل ارتفاع ۸ اینچ نصب می شود. لازم به ذکر است این سقف هیچگونه بار از سازه را تحمل نمی کند. سقف های کاذب از مواد مختلفی مانند تخته سه لا، پانل گچی، پی وی سی و فلزی ساخته می شوند که با طرح های مختلف در بازار موجود هستند.

در صورتی که ساختمان به گونه ای است که از قبل پروفیل های مخصوص به نصب سقف کاذب در آن به کاررفته باشد، می توان از تایل های مخصوص استفاده کرد و نسبت به نصب سقف آسمان مجازی اقدام نمود. این سقف انواع مختلفی دارد که با توجه به ماده تشکیل دهنده آن ها این دسته بندی صورت می گیرد. در ادامه چند نوع از انواع سقف که در ایران کاربرد بیشتری دارند را برای شما معرفی می کنیم. سقف کاذب دارای انواع مختلفی است که ازانواع سقف کاذبمی توان به سقف کاذب رابیتس، گچی، شیشه ای، کناف، چوبی، ترکیبی، آکوستیک، آلومینیومی و طلقی و آی گلس نام برد.

نصب این نوع پنجره علاوه بر زمان کم به طور منظم و تمیز نیز انجام می گیرد. این به این معناست که نصب این پنجره به تخلیه لوازم و بهم ریختگی نیاز ندارد و بدون کمترین دردسر می توان آن را اجرا کرد. تنها با کنار زدن لوازم در گوشه ای از خانه می توان این سقف را در کمترین زمان نصب کرد. با استفاده از سقف کاذب کشسانی می توان لوله کشی، اتصالات، سیم ها و عیب های سقف را پوشاند.

  • فواصل نصب آویزها متناسب با جنس سقف کاذب و همچنین تعداد روشنایی های مورد نظر محاسبه می‌شود.
  • همانطور که گفتیم سقف کاذب برای پوشش زیر سقف بکار می رود و زیبایی را برای سقف و دکوراسیون داخلی شما به ارمغان می آورد.
  • و هم اینکه تعرفه قیمت مناسبی دارد، شما می توانید بهترین را درساختمان یا “سقف” خود نصب کنید.
  • اجرای سقف کناف نیازمند تجربه عملی بالا بوده و با قابلیت تعمیر، تغییر و بازسازی گزینه مناسبی برای سقف‌سازه کاذب محسوب خواهد شد.
  • برای پیداکردن راستای دقیق، بهتر است از یک نبشی به نبشی مقابل، طنابی را متصل و این کار را در فواصل 120 سانتی یکدیگر تکرار کنید.

سقف رابیتس شکل نوشتاری درست این نوع از سقف‌سازه بوده؛ اما در حالت گفتاری به “رابیتز” تغییر شکل داده است. استفاده از این نوع سقف نیازمند عملیات جوشکاری و زیرساخت مناسب بوده و در ابتدا باید پایه‌های فلزی به سقف اصلی جوش داده شود. سپس فویل رابیتس را به پایه‌ها متصل کرده و طراحی نهایی را ایجاد خواهد کرد. بهتر است از این مدل سقف کاذب در زمان نازک‌کاری ساختمان استفاده شود. در صورت بازسازی ساختمان نیز امکان به‌کارگیری از سقف رابیتس وجود داشته و محدودیت اجرایی خاصی ندارد.

نصب سقف كاذب چوبی

تعدادی از این متخصصین در مجموعه کارچی‌داری مشغول به‌کار هستند. نام دیگر آن ها سقف باز است، بعد از این که سقف نصب می گردد چیزی که دیده می شود خانه های مربعی شکل هستند که به صورت پیوسته در کنار هم دیگر قرار گرفته اند. در این نوع سقف ها در قسمت پشت سقف تأسیساتی که به کار رفته است به خوبی مشاهده می شود. این نوع سقف ها را معمولا به صورت منفرد و یا ترکیبی با سقف های دیگر مورد استفاده قرار می دهند.

سقف و دیوار کاذب همیشه به هم پیوسته هستنند برای اجرای سقف حتما اول باید یوار کاذب انجام شود تا دیوار محکم داشته باشیم. در محل کار خود می توانیم از انواع دکوراستفاده میکنیم دیوار کاذب کناف – “سقف کاذب” زیبا محیط را گرم و زیبا جلوه خواهند داد. در زمان های قدیم (طاق و سقف )را صرفا با یک نقاشی مختصر و گچ کردن به اتمام می رساند. اما امروزه سلیقه‌ها زیبا و جذاب تری در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است، امروزه کمتر کسی به سراغ نقاشی قدیمی و گچ می روند.

سقف کاذب فروشگاه و مغازه

این سقف‌ها با طراحی‌های منحصر بفرد و جذاب دکوراسیون را زیباتر نشان می‌دهند و جلوه ای متفاوت به آن می‌بخشند. از قابلیت‌های ویژه سقف کاذب این است که می‌توان در آن نورپردازی انجام داد و فضایی دکوراتیو و دلنشین به نمایش گذاشت. این سقف ارتفاع اتاق را کاهش می‌دهد، به همین منظور برای جلوگیری از ایجاد فضایی محدود و تنگ آن را لزوماً دیوار به دیوار اجرا نمی‌کنند.

انواع تایل معرق

سقف کاذب کناف ایران و لیست قیمت سقف کناف و سقف کاذب با نمونه کار سقف کاذب و سقف کناف

فقط ممکن است که نصب پازل گونه آن از جذابیت دیداری آن بکاهد. از جمله ویژگی های سقف کاذب کناف می توان به جدول زیر زیر اشاره کرد. اجرای درست سقف کاذب در ساختمان ایجاد صرفه جویی و بهینه سازی در مصرف انرژی را دارد.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان اجرای سقف کاذب ارایه خواهد شد. در اینمورد متخصصین ما تنها دستمزد اجرای کار را از شما مطالبه خواهند نمود. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آکس طرح و ساخت است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.

توسط Zhu Yanfeng

Zhu Yanfeng