دوره آموزشی آنلاین طراحی تاسیسات مکانیکی استخر، سونا و جکوزی | elitarchgroup

قرص کلر استخر، به شکل یک قرص جوشان طراحی شده و حاوی کلر می باشد. طریقه استفاده این قرص ها بسیار ساده است و با انداختن این قرص داخل آب استخر، قرص حل می شود و با آب استخر مخلوط شده و عمل می کند. میزان استفاده از قرص کلر بستگی به ابعاد استخر دارد و این تعداد متغیر می باشد.

ضوابط طراحی استخر خانگی

سلام، دلیل آن این است که در هر کاربری با توجه به نوع دانه بندی که بهره بردار در فیلتر قرار می دهد، افت نیز تغییر میکند. البته شرکت های معتبر براساس پیش نیازی که برای نوع دانه بندی ارائه می دهند، مقدار افت را نیز حدودی اعلام می کنند. در نهایت مقدار واقعی آب جبرانی مورد نیاز برابر است با حاصل جمع نرخ آب سرریز شده به واسطه ورود و خروج شناگران و نرخ تبخیر از سطح آب.

آب بندی از نشتی آب و ایجاد ترک در جداره و کف استخر جلوگیری می کند. با اجاره یک پمپ از فروشگاه های مربوطه می توانید این کار را انجام دهید. اگر از استخرهای فایبرگلاس استفاده می کنید، مطمئن شوید وزن پمپ به آن صدمه ای وارد نمی کند.

مراحل ساخت استخر در باغ ویلا

دوره آموزشی آنلاین طراحی تاسیسات مکانیکی استخر، سونا و جکوزی | elitarchgroup

رنگ های خنثی بیشترین استفاده رو برای رنگ آمیزی دیوار دارن، از رنگ های شاد هم در برخی مواقع برای طراحی ویلا تخریب و بازسازی استفاده میشه. غالباً اطراف استخر، درست در قسمت لبه ها، از چوب یا آجر های زینتی استفاده می کنن تا ارزش بصری و قیمتی استخر و ویلا رو افزایش بدن. استقبال از چوب برای زیباسازی ویلا زیاده، شاید به این خاطر که تضاد رنگی ایجاد میکنه و بیشتر خیره کننده س، تصویر زیر مصداق صحبت هایی است که کردیم. در استخر ها مدل های متنوعی از چرخش و فیلتراسیون آب وجود دارد. باید توجه داشت که از هر سیستمی که برای استخر خود استفاده می کنید در نهایت آبی زلال و شفاف را به شما بدهد.

  • این استخرها با نام‌های دیگری همچون ماشین‌های شنا و استخرهای شنای قدرتی نیز شناخته می‌شوند.
  • ویلای ما در کردان هست و الان استخر دارد ولی میخواهیم استخرش را بزرگتر کنیم..لطفاً من را رهنمایی کنید.
  • گزینه‌هایی چون استفاده از رادیاتورها و انتقال دهنده‌های حرارت یا سیستم گرمایش از کف، می‌توانند با توجه به شرایط، مورد ارزیابی قرار گیرند.

توسط Zhu Yanfeng

Zhu Yanfeng