دانگ فنگ با منگشی ام-ترین همه را غافلگیر کرد! انتقام چینی از پیشرانه های 1 5 لیتری! +عکس | dongfengblog

دانگ فنگ به کمک ولوو تراکس و رنو تراکس (یکی از زیر مجموعه‌های بزرگ گروه ولوو)توانسته به عنوان اولین چینی پر رنگ به بازارهای اروپایی قدم بگذارد. اتوبان تراک بر آن است تا با ارائه گزارشات کارشناسی دقیق خودرو و همچنین ایجاد پلتفرم خرید و فروش خریداران و فروشندگان خودرو های تجاری را در هر کجا که هستند به یکدیگر متصل نماید. امداد باتری مشهد با کم ترین زمان به محل شما اعزام شده و به مشکل شما رسیدگی کرده و خودروی شما را روشن می نماید. نوین باتری یکی از بزرگترین نماینده های فروش و خدمات پس از فروش انواع باتری های مناسب خودرو و باتری یو پی اس در مشهد، بهترین باتری های مناسب را ارائه می دهد.

  • ضمن اینکه در مدل‌های موردبحث، سرعت سنج، تاخوگراف، دورسنج، درجه حرارت آب، میزان سوخت، فشار باد مخزن، سیستم مداری عقب و جلو، فشار روغن، علائم هشدار دهنده الکتریکی و صفحه نمایش دیجیتال تعبیه شده است.
  • تازه کشنده دانگ فنگ را سایپا دیزل میزنه کجا دانگ فنگ یار گرمابه و گلستان ایرانخودرو هست.
  • سفت کردن زیاد سبب شکستن بست های باتری می شود و شل بودن زیاد سبب عدم رسانایی برق باتری می شود.
  • در این کشنده‌ها، امکانات رفاهی و تجهیزاتی مطلوبی تعبیه و نصب شده است که نظر خریداران این نوع خودروهای سنگین را کاملاً به خود جلب کرده و به همین ترتیب، در ایجاد سهم مناسب از بازار آن‌ها نقش مهمی ایفا می‌کند.
  • اما در کنار این نقطه ضعف، یک گیربکس ۴ دنده اتوماتیک ساخت شرکت ژاپنی AISIN قرار دارد که هماهنگی خوبش با پیشرانه، کمی از ضعف فنی می‌کاهد.

مجله خبری ماشین دنگ فنگ پنجره پهن و کشیده این خودرو از طراحی ساده‌ای برخوردار است و به جهت کاهش این سادگی، طراحان دو نوار پهن کرومی مشبک را که در وسط از هر دو طرف لوگوی دانگ فنگ تا کناره‌ها امتداد یافته‌اند، به سطح داخلی جلوپنجره اضافه نموده‌اند. + دانگ فانگ H30 کراس از لحاظ موتوری در چه شرایطی است؟ این ماشین دارای موتوری با حجم 1.5 لیتر و 4 سیلندر است که توانایی تولید 105 اسب بخار قدرت را دارد. + مهم‌ترین مزیت‌های دانگ فانگ H30 کراس چیست؟ موتور TU5، تعلق نرم، فضای جادار کابین، امکانات کامل استپ وی، هماهنگی کامل بین پیشرانه و دنده از مهم‌ترین مزیت‌های این ماشین است.

دانگ فنگ اچ سی کراس، که برخلاف آن چه که از نام آن برداشت می‌شود یک کراس اور نیست و در بهترین حالت آن را می‌توان چیزی بین یک هاچ بک و یک استیشن در نظر گرفت، از یک موتور بسیار معروف در ایران به نام TU5 بهره می‌برد. این موتور ۴ سیلندر ۱.۶ لیتری ۱۰۵ اسب بخار نیرو و ۱۴۲ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند و به کمک گیربکس اتومات این خروجی‌ها به چرخ‌های جلو ارسال می‌شوند. این خودرو را با داشتن ابعاد بدنه‌ای برابر با ۴۳۵۱ میلی متر طول، ۱۷۶۰ میلی متر عرض، ۱۵۲۸ متر ارتفاع و ۲۶۱۰ میلی متر طول بین دو محور، می‌توان جزو خودروهای سایز متوسط بازار دسته بندی کرد. با این توضیح کوتاه در مورد مشخصات فنی خودرو، به بررسی معایب آن می‌پردازیم. چند سال پیش ایران خودرو با تبلیغات فراوان از دانگ فنگ اچ سی کراس رونمایی و آن را به بازار کشورمان عرضه نمود.

http://dr-architecture.ir

ولی توصیه می شود حتماً برای دانگ فنگ اچ سی کراس باتری اتمی یا همان باتری سیلد خریداری کنید چراکه باتری مناسب باتری اتمی می باشد. برای خودرو دانگ فنگ اچ سی کراس بهترین گزینه باتری سیلد می باشد. دانگ فنگ اچ سی کراس مانند هر خودروی دیگری فضایی محدود و مشخص برای باتری دارد و نمی توان باتری با ابعاد و آمپرساعت بالاتر از فابریک خود خودرو نصب کرد. باتری اتمی مناسب دانگ فنگ اچ سی کراس همان باتری سیلد مناسب می باشد.

دانگ فنگ اچ سی کراس 1397 کم کار

در میانه سال ۱۳۹۴ ایران خودرو خبر از وارد کردن خودرویی خاص و متفاوت را به بازار خودرو داد. کراس اووری چینی که قرار بود در رقابت با سایر خودروهای چینی و وطنی عرضه شود. تبلیغات گسترده و عکس‌های زیبایی که از این کراس اوور پخش شد، سبب استقبال مردم برای پیش ثبت نام این خودرو بود. اما وقتی در فروردین ۱۳۹۵ اولین نسخه دانگ فنگ اچ ۳۰ کراس رونمایی شد، مردم با کراس اووری قد کوتاه روبرو شدند که بیشتر به هاچبک شبیه بود تا کراس اوور! بسیاری نیز معتقدند باید اچ ۳۰ کراس را در کلاس خودروهای استیشن قرار داد. به هر حال، این خودروی متفاوت به بازار عرضه شد اما نتیجه آن چیزی نبود که انتظار می‌رفت.

سیستم‌‌ کمکی راننده

توسط Zhu Yanfeng

Zhu Yanfeng