دانلود نمونه سوالات استخدامی دبیر کار و فناوری ایران استخدام | hampafile

دانلود نمونه سوالات استخدامی دبیر کار و فناوری ایران استخدام | hampafile

سوالات استخدامی دبیر حرفه و فن آموزش و پرورش نام مجموعه ای است که با تلاش همکارانمان در زمینه تولید و توزیع نمونه سوالات استخدامی در کشور ویژه آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۴۰۰ تولید و خدمتتان ارائه شده دفترچه سوالات دبیری است. این بسته با توجه بر آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ و ۹۸ تولید شده است و تمامی منافذی که احتمال می دادیم در سال ۱۴۰۰ خالی بوده باشد را پوشانده ایم. این بسته دارای اصل سوالات آزمون استخدامی دبیر حرفه و فن آموزش و پرورش سال  ۹۶ و ۹۷ و ۹۸ هم می باشد که این نکته باعث وجه تمایز آن با تمامی بسته ها در کشور شده است. در دو بخش عمومی و تخصصی منابع آزمون استخدامی دبیری حرفه و فن آموزش و پرورش را معرفی می نماییم که برای هر رشته دبیری حرفه و فن بصورت تفکیک شده بیان نموده ایم بعد از آن سوالات استخدامی آموزش و پرورش دبیری حرفه و فن را بصورت کامل توضیح خواهیم داد. سوالات استخدامی استخدامی مهندسی مکانیک دبیر حرفه و فن و سوالات استخدامی مهندسی مواد دبیر حرفه و فن دو عنوان منابع مطالعاتی می باشند. سوالات استخدامی دبیر حرفه و فن آموزش و پرورش عنوان مجموعه ای است که توسط تیم کارشناسی نشر استخدام ویژه آزمون استخدامی پیش رو در سال ۱۴۰۲ تهیه و جهت دانلود عرضه گردیده است، شایان ذکر است که با توجه به دفترچه ثبت نام منتشر شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور و بررسی های صورت گرفته توسط مدیریت وبسایت، تنها عنوان شغلی مورد آزمون در سال ۱۴۰۲ رده کار و فناوری می باشد، لذا در تهیه سوالات استخدامی دبیر حرفه و فن آموزش و پرورش دقت نموده که مجموعه سوالات مربوطه را تهیه و مطالعه نمایید.

  • ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.
  • این بسته با توجه بر آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ و ۹۸ تولید شده است و تمامی منافذی که احتمال می دادیم در سال ۱۴۰۰ خالی بوده باشد را پوشانده ایم.
  • به جهت دسترسی آسان همه افراد به بسته سوالات استخدامی حرفه و فن آموزش و پرورش قیمت این محصول بسیار ناچیز در نظر گرفته شده و همچنین با چند کلیک ساده می‌توان نسبت به خرید محصولات اقدام کرد.
  • این بار نیز امید می رود تا با ارئه این مجموعه استثنایی بتوانیم رضایت شما داوطلبین شرکت در آزمون استخدامی مربوطه در عنوان شغلی دبیری حرفه و فن سال ۱۴۰۰ آموزش و پرورش را کسب نماییم.

14-برنامه نویسان قسمت اعظم وقت خودرا صرف چه کاری می کنند؟1)نگهداری سخت افزار تهیه شده2)نوشتن برنامه های مهم3)نگهداری نرم افزار تهیه شده ☑4)نوشتن برنامه های طولانی. در صورتی که منبع جز کتب معلم و یا راهنمای معلم نباشد، توصیه می‌کنیم نام منبع را عینا در گوگل (و یا دیگر موتورهای جستجو) جستجو نموده و منابع چاپی یا الکترونیکی را بررسی نمایید. همچنین منابع و کتب مورد سوال در آزمون کارشناسی ارشد نیز در مواردی می‌توانند مرجع طراحی سوال در آزمون باشند. 16-کدام یک از گزینه های زیر درباره کامپایلرها و مفسر ها صحیح نمی باشد؟ 1)مفسرها قادر به تولید کد مقصد  برای ذخیره کردن آن نیستند2)مترجم های برنامه های فرترن و کوبول از نوع مفسر هستند☑3)استفاده از مفسر ها اشکال زدایی را آسان تر می کند4)کامپایلر ها تمام برنامه را به کد مقصد ترجمه و ذخیره سازی می کنند.

اصل دفترچه سوالات استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی ( مناسب برای آزمون استخدامی دبیر حرفه و فن + پاسخ کاملا تشریحی )

8-زمان ارسال و دریافت ماهواره ها در کدام یک از مدارهای زیر کمتر است؟1)در هر سه مدار زمان ارسال و دریافت یکسان است2)مدار ژئو3)مدار لئو☑4)مدار مئو. همچنین از تجربیات داوطلبین موفق نیز در این بسته نهایت استفاده را کرده‌ایم؛ یعنی منابعی که آن‌ها توانستند به موفقیت برسند را گرد یکدیگر آوردیم و از استخراج بخش‌های مهم آن توانستیم این منبع مطالعاتی را به بهترین شکل ممکن به سمت موفقیت سوق دهیم. 20-ساده ترین و ابتدایی ترین روش جلوگیری از تخریب اطلاعات چیست؟1)رمزگزاری اطلاعات2)تهیه نسخه پشتیبان ☑3)نصب نرم افزار های ضد ویروس4)نصب دیوار آتش. 19-کدام یک از نرم افزارهای زیر مخصوص طراحی وب سایت میباشد؟1)فایرفاکس2)فرترن3)فرانت پیج ☑4)تری دی مکس. 3-CPU در هر دوره عمل چهار تابع را اجرا می کند.این توابع کدامند؟1)واکشی،رمزگشایی،اجرا و ذخیره سازی☑2)همخوانی،دریافت،توان سازی،تحلیل3)دروندا،پردازش،برونداد و ذخیره سازی4)همزمان سازی،کدگذاری،ذخیره سازی، وبازیابی. 21-کدام یک از گزینه های زیر مزیت رهیافت فایل سنتی به شمار می رود؟1)قابلیت انعطاف2)کارایی ☑3)کاهش افزونگی داده ها4)کنترل بهتر.

ـ سوالات استخدامی ﺗﺼﻔﯿﻪ آب و ﻓﺎﺿﻼب ۲۲۰ سوال + پاسخنامه

پیشنهاد مجموعه کتاب استخدامی برای دروس اختصاصی کتاب حیطه اختصاصی آموزش و پرورش انتشارات چهارخونه می باشد که بر اساس سر فصل های آزمون استخدامی 1402 تالیف شده و منابع اختصاصی آزمون استخدامی دبیری کار و فناوری را به صورت کامل پوشش می دهد. پیشنهاد مجموعه کتاب استخدامی برای حیطه تخصصی کتاب دبیری دبیری حرفه و فن به تالیف معصومه صادقی و همکاران انتشارات آراه است که سرفصل های این کتاب مطابق با سر فصل های آزمون تخصصی دبیر دبیری کار و فناوری اعلام شده از طرف وزارت آموزش و پرورش تالیف گردیده است، به همین جهت تمامی مباحث مورد نیاز برای آمادگی در آزمون استخدامی دبیر دبیری کار و فناوری ، در این کتاب به طور کامل پوشش داده شده است. بسته سوالات تخصصی مهندسی مواد از مجموعه سوالات دبیری حرفه و فن را بصورت کامل از منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شده طراحی شده و با منابع استخدامی مهندسی مواد دبیری حرفه و فن بخش سوالات عمومی و دفترچه ها هم قابل دریافت می باشد. لازم به ذکر است که تمامی سوالات استخدامی ارائه شده توسط نشراستخدام به همراه پاسخ نامه تقدیم شما داوطلبین شرکت در آزمون سال ۱۴۰۱ دبیری حرفه و فن می گردد، همچنین همانطور که می دانید و در دفترچه ثبت نام منتشر شده نیز بیان گردیده است، بخش عمومی تمامی عناوین شغلی و نیز گرایش های مختلف آزمون استخدامی دبیر حرفه و فن دارای منابع یکسان و مشابه با همان دروسی است که در بالا خدمت شما داوطلبین گرامی بیان گردیده است.

جهت مشاهده و دریافت سوالات در گرایش کار و فناوری /ویژه آزمون سال ۱۴۰۲/ به ادامه مطلب توجه فرمایید. سوالات تخصصی این بسته از میان سوالات آزمون‌های سال‌های قبل انتخاب شده و دارای پاسخ‌نامه تستی است. این امر مستلزم مطالعه هوشمندانه و با برنامه و دقیق منابع اعلامی از سوی مجری برگزاری امتحانات استخدامی( سازمان سنجش آموزش کشور) است. همان‌طور که در بخش اول خدمتتان عرض کردیم تمامی محتویات این صفحه از استانداردهای بسیار بالایی برای شرکت در یک آزمون استخدامی موفق برخوردار است و قطعا می‌تواند به هر داوطلب برای قبولی کمک کند. تمامی خدمات وب سایت استخدام شو، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. 15-اکسل جزو کدام یک از بسته های نرم افزاری به شمار می آید؟1)صفحه گسترده ها☑2)واژه پردازها3)مرورگرها4)پایگاه های اطلاعاتی.

توسط Zhu Yanfeng

Zhu Yanfeng