خرید فروش انواع خودرو صفر و کارکرده در تهران شیپور | taxibaazaar

هیچ‌­کس نمی­‌خواهد ماشینی خریداری کند که ظاهری خوب داشته باشد ولی مجبور باشد در بازه‌­های زمانی کوتاه­‌مدت به تعمیرکار مراجعه کند و مدام در رفت و آمد در مسیر مکانیکی باشد. ایمنی اولین و مهم­ترین مسئله‌­ای است که از یک خودرو انتظار داریم پس سلامت فنی خودرو بسیار مهم است. بسیاری از ماشین‌های کارکرده که خرید و فروش می‌­شوند به لحاظ فنی مشکل دارند. طبقه بندی این ماشین در کلاس سدان و در حد فاصل سگنمت های  C  یا D فروش تاکسی اتومات  می باشد .

ویدیو تست و بررسی

این ماشین دنده اتوماتیکش بهتر است و به شما نیز توصیه می شود از این مدل ماشین خریدار کنید . تیبا نیز یکی دیگر از خودروهای کم‌مصرف است که در بعضی آژانس‌ها و مؤسسات از آن به‌عنوان تاکسی اختصاصی استفاده می‌شود. بنابراین اگر از ظاهر سمند رضایت ندارید، تیبا انتخاب خوبی برای مصرف بهینه بنزین است.

«خودرو کی ام سی A5» معرفی شد / اعلام مشخصات فنی KMC A5

خرید فروش انواع خودرو صفر و کارکرده در تهران شیپور | taxibaazaar

البته علاوه بر خرید و فروش امتیاز تاکسی در تهران، خود خودروها نیز خرید و فروش می‌شوند که مدل اکثر خودروهای در حال معامله بین 85 تا 90 بوده است. یکی از مهم‌ترین موارد و شاخصه‌ها، میزان مصرف سوخت و همچنین نوع سوخت است. حتی اگر از شرایط فروش سایپا اقساطی تحویل فوری اطلاع نداشته‌اید و از تولیدات دست‌اول گذشته این کارخانه جامانده‌اید، می‌توانید در شروع با مدل‌های قدیمی و دست‌دوم آغاز کنید. پراید همچنین یکی از به‌صرفه‌ترین خودروهایی است که به دلیل هماهنگی کامل با اتوبان‌ها و شرایط ترافیک در شهرهای بزرگ، آن را به‌عنوان بهترین ماشین برای مسافرکشی نیز می‌شناسند. موتور این خودرو با سوخت سی ان جی به‌خوبی کار می‌کند و در طول زمان به‌واسطه استفاده از سوخت گاز با مشکل چندانی مواجه نمی‌شود. قطعات یدکی پراید نسبت به دیگر ماشین‌ها بسیار ارزان است و تعمیرات آن به راحتی در کلیه تعمیرگاه‌ها انجام می‌شود.

امیدواریم با پیشنهاد مناسب و خوب یک تصمیم مناسب برای حوزه حمل‌ونقل عمومی اخذ شود. وجود لکه و خال­‌های تیره و یا قطرات آب روی میله نشان از خرابی آن دارد. بحران خودرو امروز بخش مهمی از فضای رسانه‌ای را این روزها به خود اختصاص داده اما این اتفاق در سال‌های گذشته نیز رخ داده است. در قسمت زیر اعداد نویسه‌های کوچک تری وجود دارد که در سمت چپ شماره پلاک به لاتین و در سمت راست تاریخ تولید پلاک نوشته شده است.

تاکسی پژو GLX405-دوگانه سوز شرکتی CNG-مدل۱۳۹۹

میزان مصرف سوخت را می‌توان مهم‌ترین اولویت فنی برای ماشین‌های تاکسی دانست. چراکه مسافت طی شده در طول روز برای تاکسی بسیار بیشتر از ماشین‌های معمولی با یک مبدأ و مقصد مشخص است. بنابراین با خرید ماشین‌هایی با مصرف سوخت بالا، هزینه‌های جانبی زیادی برای تأمین سوخت روزانه برای شما ایجاد می‌شود.

  • در نهایت پس از مراجعه به دفتر اسناد رسمی و ثبت سند قطعی خودرو، می‌توانید بیمه را به نام خریدار انتقال دهید.
  • تاکسی بازار به دنبال ایجاد تجربه جدیدی از فروش آسان و راحت خودرو برای شما است.
  • افراد اخلاق رانندگی متفاوتی دارند و شما هرگز نمی­‌دانید مالک قبلی اتومبیل چگونه با آن رانندگی کرده و چقدر در جهت حفظ و نگهداری ماشین کوشا بوده است.

توسط Zhu Yanfeng

Zhu Yanfeng