تعمیر گیربکس دانگ فنگ H30 Cross + هزینه تعمیر گیربکس اچ سی کراس | dongfengblog

همین‌طور توضیحات لازم در مورد نحوه انجام کار و پیش‌فاکتور نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد. تعویض روغن گیربکس باید بوسیله دستگاه‌‌‌‌های اتوماتیک انجام شود به این صورت که دستگاه تمام روغن کهنه و سوخته را از داخل گیربکس خارج کرده و روغن سالم را جایگزین آن میکند. دانگ فنگ S30 یک سدان کامپکت چینی است که نخستین بار در سال ۲۰۱۰ رونمایی شد و در سبد محصولات این شرکت قرار گرفت و پس از آن نسخه فیس لیفت این خودرو با تغییراتی در ظاهر در سال ۲۰۱۳ به بازار معرفی شد.

دانلود راهنمای تعمیرات خودروی دانگ فنگ H30 CROSS

این مشکلات زمانی رخ می‌دهد که سطح مایع خود را در فواصل زمانی صحیح تعویض نکرده باشید، موتور بدکار کرده یا کلاچ‌ها فرسوده شده باشند. شما می‌توانید از لغزش انتقال جلوگیری کنید و سطح مایع خود را به‌طور منظم حفظ کنید و مطمئن شوید که هیچ نشتی ندارید. بررسی چراغ موتور ممکن است به این معنا باشد که بسته به مدل و مدل خودروی شما، مشکلات مختلفی در حال رخ دادن است. هنگامی‌که یک چراغ چک موتور دریافت می‌کنید، حتی اگر به آن چراغ چک “موتور” می‌گویند، لزوماً به‌طور مستقیم به موتور شما اشاره نمی‌کند. این می‌تواند گیربکس، سیستم ترمز، تهویه مطبوع یا هر سیستمی در خودرو باشد، بنابراین مهم است که کدهای بازیابی شده از رایانه‌های خودرو را داشته باشید تا امکان تشخیص دقیق سیستم و مشکل را فراهم کنید. اگر چراغ چک حالت چشمک‌زن دارد ، می‌تواند به معنای یک مشکل شدید باشد که باعث آسیب‌های دیگری به موتور و یا انتقال می‌شود، بنابراین تأخیر نکنید.

  • همچون دیگر خودروهای دنده اتومات، تعمیر گیربکس دانگ فنگ نیز یکی از تعمیرات مهم و حیاتی در این خودرو است و باید حتما به دست افراد متخصص و حرفه ای انجام شود.
  • هر مجموعه چرخ‌دنده سیاره‌ای از یک چرخ‌دنده خورشیدی و یک چرخ‌دنده سیاره‌ای تشکیل‌شده است.
  • روغن مورد استفاده در از نوع ||| ATF وایکو و ای سی دلکو بوده که ساخت کشور آلمان و آمریکا می‌باشند.
  • خدمات ساخت سوییچ اچ سی کراس و تعمیر ریموت H30 نیز به‌عنوان جدیدترین امکان مجموعه کلید سازی شبانه روزی تهران، در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌گیرد.

مجله خبری ماشین دنگ فنگگاه گیربکس دشتی بصورت تخصصی فقط در زمینه تعمیرگیربکس فعالیت میکند و در صورت نیاز قطعات مورد نیاز برای همکاران در اقصی نقاط ایران ارسال میشود. گیربکس لرزان معمولاً از مشکلات ناشی از عدم نگه‌داشتن کلاچ‌ها یا باندها به دلیل سایش یا مشکلات فشار ناشی می‌شود. این می‌تواند ناشی از موارد زیادی ازجمله کثیف یا کم مایع بودن، سیگنال‌های نامناسب از رایانه، عملکرد نامناسب موتور، کلاچ‌های فرسوده یا آسیب‌دیده، مشکلات بدنه سوپاپ و موارد دیگر باشد. یک تکنسین قابل‌اعتماد به کدهایی که ممکن است خودرو داشته باشد نگاهی بی اندازد و تمام دستگاه‌های مرتبطی را که می‌توانند باعث این مشکل شوند را بررسی کند. نوارهای گیربکس دور قسمت‌های گیربکس داخلی می‌پیچند تا امکان بالا و پایین رفتن دنده را فراهم کنند. در داخل جعبه‌دنده، شما همچنین دارای پیستون، شیر برقی، سرور سوپاپ‌ها و یک پمپ سیال هستید که فشار را تأمین و کنترل می‌کند.

سوالات متداول که ممکنه در حین تعمیر،سرویس و نگهداری و یا تعویض روغن دانگ فنگ ایچ سی کراس برای شما پیش بیاید:

دانگ فنگ یکی از خودروسازان بزرگ چینی است که عمده سهام آن تحت مالکیت دولت مرکزی چین است. ، مهارت و توانایی لازم را داراست و یک مرکز معتبر برای تعمیر گیربکس های انواع خودرو خارجی می باشد. گیربکس سوار شده بر روی خودرو H30 کراس، به گیربکس خودروهایی نظیر ام جی 350 یا تویوتا یاریس 2008 شباهت بسیاری دارد، البته پوسته‌های این گیربکس‌ها با یکدیگر متفاوتند. نمایندگی مجاز ایران خودرو شریعتی کد 1009 با مدیریت آقای علی شاهی نورانی در شمال شرقی تهران و سه راه پاسداران روبری پارک شریعتی واقع شده است. س وان با به‌روزترین امکانات و دانش تخصصی در زمینه تعمیرات و عیب‌یابی گیربکس با افتخار اعلام می‌‌دارد.

لیست بهترین خودروهای سال 2019 – بروزرسانی شد

از خودرویتان به عنوان یدک کش استفاده نکنید زیرا باعث اکسید شدن ویا سوختن روغن گیربکس شده و در نتیجه منجر به آسیب رسیدن به گیربکس و قطعات داخلی آن میشود. موتور به کار رفته در دانگ فنگ S30 مجهز به یک پیشرانه ۱.۶ لیتری تنفس طبیعی معروف به TU5 و یک گیربکس ۴ سرعته اتوماتیک است که وظیفه انتقال گشتاور به چرخ‌‌‌‌های جلو را بر عهده دارد. نسبت‌ها گیربکس سیاره‌ای وسیله‌ای است که این امر را در گیربکس اتوماتیک امکان‌پذیر می‌کند. وظیفه اصلی گیربکس خودکار این است که به موتور اجازه دهد در محدوده سرعت کم خودکار کند و درعین‌حال طیف وسیعی از سرعت‌های خروجی را ارائه دهد. بدون گیربکس، خودروها به یک نسبت دنده محدود می‌شوند و این نسبت باید انتخاب شود تا خودرو بتواند با حداکثر سرعت موردنظر حرکت کند.

http://dr-architecture.ir

توسط Zhu Yanfeng

Zhu Yanfeng