اتو فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی بوش آلمان | سناپویان

این نوع اتو بخار می‌تواند در مدت زمان کوتاهی انواع چروک لباس را از بین برده و آن را صاف کند. این اتو بخار جزء قوی‌ترین و قدرتمندترین انواع اتو بخار مخزن‌دار بوش در بازار است که با توان مصرفی بالای خود می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان داغ و آماده به کار شود. تفاوتی که بین این اتو بخار با مدل TDS6040 وجود دارد در میزان بخار تولیدی آن‌هاست. اتو بخار مخزن دار بوش مدل TDS6040 از یک سیم کابل با طول مناسب ۱.۸ متر برای اتصال به جریان برق استفاده میکند. بنابراین در حین فرآیند اتوکشی، مشکلی از بابت کم آمدن طول سیم برایتان پیش نخواهد آمد.

بررسی مدل های اتو بخار بوش

چرا که همین رسوبات باعث می‌شوند تا در حین اتو لکه‌هایی سفید رنگ بر روی لباس ایجاد شود که ظاهری ناخوشایند دارند. اما اتو بخار بوش P۵۰۳۰۰۱ این مشکل را برای شما به طور کامل حل کرده است. این اتو به سه روش رسوب‌زدایی می‌کند و از این رو در آن خبری از لکه‌های سفید نیست. و اما معایب اتو بخار های بوش، به طور کلی میتوان گفت که قیمت نسبتا بالای آنها و خدمات پس از فروش نسبتا ضعیف به دلیل تحریم ها میتواند از جمله معایب این محصولات باشد. تجربه خرید لذت بخش به این معنی است که شما پس از پایان خرید خود، از آن رضایت داشته باشید! خرید اینترنتی شامل مراحلی است که این مراحل برای محصول فیزیکی یا دیجیتال متفاوت است.

اتو بخار بوش مدل Bosch TDA503001P

و برای دوستانی که هنگام خرید سخت پسند هستند میتواند بسیار مناسب باشد. زیرا در اتوبخار های قدیمی که از این ویژگی برخوردار نبودند با صحنه های بسیار ضدحالی رو به رو شدیم. که اگر می خواستیم لباس های حساس را با درجه حرارت پایین اتو بکشیم اب از کفی دستگاه می چکید. و در این حال علاوه بر کیفیت پایین لکه های آب را بر روی لباس هایمان مشاهده میکردیم.

اتو مخزن دار بوش مدل BOSCH TDS3831104

اتو فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی بوش آلمان | سناپویان

مهمترین استراتژی وهدف این مجموعه عرضه کالاهای لوازم خانگی با کیفیت بالا و قیمت رقابتی به مصرف کننده بوده است. خرید کالاهای خانگی و تهیه جهیزیه دراین فروشگاه آسان ومطمئن صورت می پذیرد . گسترش کسب وکارهای اینترنتی ما را بر آن داشت تا با ایجاد فروشگاه اینترنتی گلسرخ به خدمت رسانی گسترده تر و با شرایط بهتر بپردازیم. بخاردهی لحظه ای یکی از نکات برجسته ای است که هنگام خرید باید بهش توجه شود. در اتو بخارهای قدیمی بخاردهی ضعیفی داشتیم که نه تنها کیفیت کارشون پایین بود. برای از بین بردن چروک ها باید چند بار اتو را از روی آن ها رد می کردیم تا چین و چروک ها بلاخره صاف شوند.

در قسمت بالای بدنه، درست جایی که دماغه‌ی اتو قرار میگیرد، یک قفل ایمنی (Secure Lock) وجود دارد. با فشار دادن این کلید، اتو و بدنه‌ی دستگاه به راحتی و به صورت کاملاً ایمن در هم چفت میشوند. طول عمر این محصولات به دلیل استفاده از قطعات باکیفیت و جدید بسیار بالا است و این خود میتواند یکی از مهمترین ویژگی آنها باشد. جدا از طول عمر بالا، بوش اتو بخار های متفاوتی را تولید کرده است تا به تمامی نیاز های خریداران خود پاسخ دهد. اتو بخارهای عرضه شده توسط شرکت بوش در دو نوع معمولی و مخزن‎دار وجود دارند. هر کدام از این محصولات مکانیزم مخصوص به خود را دارند و روش کار با آن‌ها کمی متفاوت است.

  • کمپانی بوش با قرار دادن کف سرامیکی در اتوبخار های جدید خود علاوه بر تضمین کیفیت و نسوزاندن پارچه کیفیت کار با اتوبخار را بسیار بالا برده است زیرا ابن نوع کفی ها بسیار راحت تر روی پارچه میلغزند.
  • همانطوری که میدانید اتو بخار های اصلی بوش جزء بهترین های جهان هستند از این رو پیشنهاد میشود حتما محصول مورد نظرتان را از مراکز معتبر تهیه نمایید.
  • که نه تنها کیفیت و سلامتی پارچه را تضمین می کند از حادثه های ناشب از خسارت مالی و جانی جلیوگیری میکند.
  • اتو بخار بوش TDS6080 می‌تواند با انتخاب بهترین حالت اتوکشی سرعت اتو کردن لباس‌ها را افزایش داده و همچنین در مصرف انرژی صرفه جویی چشمگیری داشته باشد.

توسط Zhu Yanfeng

Zhu Yanfeng